Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Samsung Galaxy ON5

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
yaya92

yaya92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2017
Buna,

Am avut de curand o problema cu telefonul, Samsung Galaxy ON5, a trebuit resoftat. Mentionez ca a fost facut doar pentru China...Dupa resoftare, nu am preinsatalat Google Play.
Am descarcat de pe Aptoide unele aplicatii (facebook, messenger, etc), deoarece nu reusesc sa-i dau de cap si sa merga Google Play, se instaleaza, dar nu se deschide, imi da eroare.

Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Multumesc anticipat.

Zi frumoasa.

#2
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
invatatura ca sa nu mai cumperi toate telefoanele dedicate exclusiv pietei din China Posted Image  De acuma sa iei Samsung nu Shameshung... si in plus in bugetul ala aveai o multime de variante europene sau ceva Xiaomi. Posted Image

#3
punktnet

punktnet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,849
  • Înscris: 07.09.2007
În primul rand trebuie root-at. Dacă nu treci de pasul asta, poți încerca varianta asta: https://www.androidp...t-pre-installed



Dacă poți face root, procedura care merge 100% este asta: https://forum.xda-de...d.php?t=1874285

Edited by punktnet, 12 January 2017 - 15:45.


#4
manueloo3

manueloo3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.02.2011
Am si eu o problema cu un Galaxy ON5 luat azi de la un magazin online si nu se deschide,ramane emblema Samsung care clipeste si cam atat,ce ar putea sa aiba? Ms

#5
yaya92

yaya92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2017

View Postmanueloo3, on 20 ianuarie 2017 - 19:48, said:

Am si eu o problema cu un Galaxy ON5 luat azi de la un magazin online si nu se deschide,ramane emblema Samsung care clipeste si cam atat,ce ar putea sa aiba? Ms

Mergi cu el la garantie.

#6
manueloo3

manueloo3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.02.2011
mi sa deschis cand am primit coletul si cand am ajuns cu el acasa....l am gasit cu emblema scipin si nu merge sa -l mai deschid,nu am cum sa merg eu cu el...trebue sa trimita magazinul pe cineva sa mi-l ia.

#7
yaya92

yaya92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.01.2017
Este vorba de Cel cumva? Ei asa procedează cu garanția, trimit curierul sa iti ridice coletul. Multa bafta.

#8
manueloo3

manueloo3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.02.2011
Nu,Quick Mobile...sper sa fie bine,ms

#9
excentryc

excentryc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 15.07.2005
Salut ... am de vanzare un Display cu Touch Screen Digitizer ... detalii in privat !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate