Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

De ce se pupa barbati intre ei?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#19
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostFane, on 11 ianuarie 2017 - 18:19, said:

imi pare foarte gay si cand se pupa gagicile! dar la ele e misto... Posted Image
Yeah baby!!!!Posted Image

#20
Digynykraf

Digynykraf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.02.2016

View PostYOUR_GOD, on 11 ianuarie 2017 - 18:11, said:

Nu!... In niciun caz. Nu asa vezi daca o fata de place. O privire in ochi face toti banii.
Ai dreptate. Cu o privire in ochi te face de toti banii. Posted Image

#21
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010

View PostDigynykraf, on 11 ianuarie 2017 - 18:23, said:

Ai dreptate. Cu o privire in ochi te face de toti banii. Posted Image
Depinde de fata. Depinde de baiat.

#22
1orgu

1orgu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 06.10.2012

View Postct13mey, on 11 ianuarie 2017 - 17:48, said:

Nu este numai la Tv.,este în viața de zi cu zi,la starea civilă,la aniversări,cu ocazia unei promovări,etc.

Da, sunt de acord cu ce am bolduit. Dar si aici este suficienta o apropiere a obrajilor, asa cum a mentionat un coleg

View PostDigynykraf, on 11 ianuarie 2017 - 17:49, said:

Din acelasi motiv pentru care se pupa si femeile.

Respect si divinizez sexul feminin. Sunt casatorit de 41 ani. Am o mama care are 81 ani. Am o sotie pe care o respect. Am doi copii. Baiat de 40 ani, fata de 39 ani. Nepotica de 10 ani. Cred ca femeile sunt mai fragile, divine, mamoase si mult mai sufletiste ca barbatii. Nu vreau sa dau o alta interpretare a raspunsului meu.
Nu sunt cruce de biserica. Am avut mult prea multe aventuri extraconjugale. Dar numai cu femei. Nu regret ca am trecut prin viata fara sa pup vreu barbat pe obraz. Nici nu am fost pupat. Ma retrageam diplomatic.

Intrebarea e: de ce te deranjeaza, pe tine ca alti doi barbati se pupa pe obraz?

Sincer nu ma deranjaza cu nimic. Dar consider ca este un gest lasciv care nu este reprezentativ pentru masculi.  Parerea mea.

View Postericmario, on 11 ianuarie 2017 - 17:52, said:

Asta pentru ca esti homofob.

Ce este rau in asta?

ps. De ce e normal ca femeile sa se pupe pe obraz? Lor nu li pare dizgratios si gretos? Posted Image

Am raspuns la intrebare.

View Postborn2lose, on 11 ianuarie 2017 - 18:00, said:

ce consideri tu personal este irelevant. si nu, nu este mai normal ce scrii acolo, asa cum ti se pare tie.

Te rog sa argumentezi putin raspunsul tau.

#23
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015

View Postserginho74, on 11 ianuarie 2017 - 18:22, said:

Daca ati observat, chestia asta se intampla la barbatii din politica. In rest, nu prea o sa vedeti asa ceva.
Este un pupincurism afisat. Daca nu ar fi prea deranjant ochiului, s-ar pupa in public cum se pupa si-n privat, adica ala mai mic il pupa in fund pe ala mai mare.

Si la mafie/interlopi. Deloc intamplator, sunt in acelasi club.

#24
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015

View Postcobi1, on 11 ianuarie 2017 - 18:13, said:


Si erai extaziat ?!
Dpmdv pupatul pe gura , ca e vorba de copilul tau sau o persoana straina de acelasi sex cu tine , pe langa faptul ca nu e igienic este destul de deplasat .

Mda, naspa cu pupatul. Total neigienic, se schimba fluide etc...
Auziti? Eu spun ca ar trebui sa incetati sa mai pupati pe gura persoane straine.

#25
1orgu

1orgu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 06.10.2012
Am greisit.
Am bagat raspunsul meu in citarea pe care am facut-o la postarea lui Digynycraft.

#26
Digynykraf

Digynykraf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.02.2016
Stai linistit. M-am uitat chioras nitel. Dar am trecut peste.

LE: Pana sa treaca 30 minute poti sa il editezi si sa pui alta culoare la ce ai adaugat. Asta in caz ca esti perfectionist.

Edited by Digynykraf, 11 January 2017 - 18:43.


#27
costea_nelu

costea_nelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 24.11.2010
Obicei slav, rusi, fosti sirbi se saruta obligatoriu de 3 ori, verificat.

#28
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Post1orgu, on 11 ianuarie 2017 - 18:25, said:


Sincer nu ma deranjaza cu nimic. Dar consider ca este un gest lasciv care nu este reprezentativ pentru masculi.  Parerea mea.

Grow up si treci peste.
Sa nu cumva sa crezi ca intreaga societate se va mula pe cerintele tale.

#29
1orgu

1orgu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 06.10.2012

View PostDigynykraf, on 11 ianuarie 2017 - 18:39, said:

Stai linistit. M-am uitat chioras nitel. Dar am trecut peste.

LE: Pana sa treaca 30 minute poti sa il editezi si sa pui alta culoare la ce ai adaugat. Asta in caz ca esti perfectionist.

Nu am fost, nu sunt si nu incerc sa fiu vreodata.
Perfectiunea nu exista! Este ceva utopic. Cred ca cei care doresc sa o atinga sufera de ceva. Nu le am cu termenii medicali, dar cred ca exista o denumire a dorintei lor.
Oricum barbatii pupaciosi nu sunt perfectionisti.

@ericmario
Nu am avut nici un fel de cerinte impunatoare. A fost doar o simpla intrebare pe care am pus-o.
Inclin sa cred ca trebuia pusa pe o arie sociala, cum a precizat un coleg de-al nostru. Nu banuiam ca poate fii un obicei ancestral, sau gresesc iar?

#30
ei8ht

ei8ht

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 05.12.2016

View Postserginho74, on 11 ianuarie 2017 - 18:22, said:

Daca ati observat, chestia asta se intampla la barbatii din politica. In rest, nu prea o sa vedeti asa ceva.
Este un pupincurism afisat. Daca nu ar fi prea deranjant ochiului, s-ar pupa in public cum se pupa si-n privat, adica ala mai mic il pupa in fund pe ala mai mare.

e sarutul masonic.
cu totii is din aceeasi gasca, de aia se pupa, sa se recunoasca.

#31
ei8ht

ei8ht

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 05.12.2016
din gasca masturbatorilor.

#32
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Eu nu as avea nicio problema in a ma pupa cu toti (bine, poate exagerez, dar cu majoritatea), daca nu ar fi si ciudati ca tine, @initiator.
Asta e ceva de genul: barbatii nu au voie sa planga, sa iubeasca, sa aiba sentimente in general, ca deh, sunt semne de slabiciune.

#33
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,721
  • Înscris: 06.07.2005

View Postdanutz96, on 11 ianuarie 2017 - 19:26, said:

barbatii nu au voie sa planga, sa iubeasca, sa aiba sentimente in general, ca deh, sunt semne de slabiciune.
Chiar asa e, dar deviem de la subiect.

In afara de politicieni si alte clase "speciale", persoanele de o anumita varsta il mai practica. O sa dispara incetul cu incetul.

#34
1orgu

1orgu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 06.10.2012
@danutz96
Eu am avut momente in viata cand am plans. Cu lacrimi adevarate. Am iubit si iubesc din tot sufletelul meu. Parintii, copiii, sotia, nepotica, nora. Am sentimente de slabiciune si toleranta fata de multe persoane.
Oare sunt ciudat ca nu-mi place sa ma pup cu unul care are in chiloti ce am si eu? Cat oi mai avea.
Esti liber sa te pupi cat vrei si cu cine vrei. Este optiunea ta. Nu esti singurul. Sunt multe site-uri de unde poti alege pe ce obraji iti pui buzele. Sau ce buze accepti.
Am tastat corect ,,96''. Trebuia cumva ,,69''?
Fiecare este liber sa faca ce vrea cu a lui persoana.

#35
CristianVv

CristianVv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 09.09.2016
Acelasi obicei il mai vad la clanurile de mafioti pe la tv. Banuiesc ca d'acolo o fi luat p0p0nareala asta amploare.
O strangere de mana este de ajuns, ce dracu'.

View Postdanutz96, on 11 ianuarie 2017 - 19:26, said:

Asta e ceva de genul: barbatii nu au voie sa planga, sa iubeasca, sa aiba sentimente in general, ca deh, sunt semne de slabiciune.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tgcA8WUK1qM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
takecare

takecare

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 06.08.2007

View Postvimann, on 11 ianuarie 2017 - 19:39, said:

Chiar asa e, dar deviem de la subiect.

In afara de politicieni si alte clase "speciale", persoanele de o anumita varsta il mai practica. O sa dispara incetul cu incetul.

pai o sa dispara din cauza astora care vor sa para Lei, dar de fapt sunt pisicute pana la inima.
la fel cum au disparut si dispar f multe obiceiuri si traditii romanesti, din cauza unora (tot mai multi, ca si oile) carora nu li s-au parut cool si la moda obiceiurile respective. si venim peste 20 de ani si ne miram/ intrebam ca noi nu avem cultura...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate