Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Oferte, promotii, reduceri, achizitii telefoane si accesorii

- - - - -
  • Please log in to reply
190 replies to this topic

#19
MrWhiteey

MrWhiteey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 27.09.2015
merita Zuk?

#20
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
La ce poate merita din plin.

#21
MrWhiteey

MrWhiteey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 27.09.2015
Si e bun site-ul? Adica sa nu te trezesti cu o replica de telefon? Intreb ca inca nu mi-a ajuns G4 si pare un telefon mult mai bun din pc de vedere al performantei si as anula comanda.

#22
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Nu ai probleme, magazinul este 100% de incredere, am cumparat peste 100 produse de la ei fara nicio problema.

#23
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Meizu Pro 6 mai ieftin ca achizitionat din china !

#24
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
De ce nu merita nici macar 1100 de lei:

http://www.gsmarena....1&idPhone3=7971

Bateria e mult sub ceea ce ar trebui sa fie. Plus lipsa alternativei slot card la 32GB. Eu as merge pe Redmi Pro.

#25
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,852
  • Înscris: 27.09.2008

View Postkiario, on 08 ianuarie 2017 - 16:47, said:

TopOne a dat de belea cu DHL si cu evaziunea fiscala.
Sursa?

#26
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Telefon Xiaomi MI 4C la doar 598 lei din Romania.

#27
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 03.02.2010
Oare merita? Vorbit, net, youtube etc, exclus jocuri.
http://news.geekbuyi...AABC$c6U/kjhk27



Sent from my Nokia 6310i...

#28
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 10.01.2014
Nu chiar. Bateria e minuscula pentru un ecran FHD.

#29
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 03.02.2010
Asta merita?

#30
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
La 80 usd merita.

#31
Reniz

Reniz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 27.12.2016
Display si ram in limitele minim acceptabile, baterie mare... si eu zic ca merita. La banii astia ce-ai putea gasi mai bun?

Edited by Reniz, 18 January 2017 - 15:57.


#32
MrWhiteey

MrWhiteey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 27.09.2015
http://www.pcgarage....aign=Smartphone



#33
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Smartwatch MYRIA 9502 la pretul de 44,93 RON in Altex. Este acelasi ceas cu E-Boda Smart Time 100 pe care il are Kaufland in promotia din aceasta saptamana la pretul de 60 RON.
Eu am luat "plasa" cu el, deoarece necunoscand oferta din Altex, mi-au picat azi ochii pe el in Kaufland, mi s-a parut pretul mic si l-am cumparat fara sa mai stau pe ganduri.

Adaug si un scurt review pentru utilizatorii de telefoane Windows:
Acest smartwatch fiind compatibil doar cu Android si iOS, nu exista aplicatie pentru Windows Phone. Asa ca imperechindu-l cu Microsoft Lumia 950 XL Dual-SIM pot doar sa vad pe ceas cine ma apeleaza (pe oricare dintre SIM-uri), sa preiau sau sa resping un apel (indiferent pe care SIM sunt apelat), sa apelez la un numar din agenda direct de pe ceas sau sa folosesc dialerul ceasului, daca am nevoie sa sun de pe SIM-ul 1 (nu pot suna de pe SIM-ul 2 folosind ceasul) si cam atat. Daca ies din camera in care am telefonul, dupa vreo 10 secunde se pierde legatura prin BlueTooth. La revenirea in camera dureaza tot cam 10 secunde pana cand se restabileste conexiunea. In timpul unei convorbiri efectuate prin intermediul ceasului legatura ramane stabila pana la o distanta de cca. 3 metri fata de telefon. Sensibilitatea microfonului este suficient de buna incat daca tin incheietura mainii pe care se afla ceasul la departarea maxima (si am bratele destul de lungi la inaltimea mea de 1.85m) sunt auzit clar. In schimb, speakerul ceasului este destul de slab chiar daca volumul este setat la valoarea maxima si se aude oarecum distorsionat. Probabil ca daca este zgomot in jur trebuie tinut ceasul cat mai aproape de ureche. Ora si data nu se sincronizeaza cu telefonul, deci a fost necesar sa le setez manual. Anumite aplicatii de pe ceas (calculatorul, calendarul, alarmele etc.) functioneaza independent de o "companion app". Alte detalii despre acest model se gasesc pe YouTube.
Eu am cumparat ceasul doar ca sa il folosesc pe post de casca BlueTooth cand sunt la volan, deoarece nu suport sa tin casti in urechi (pana acum am folosit o boxa BlueTooth portabila cu functie hands-free, dar este incomoda). Fata de o casca BlueTooth sau boxa BlueTooth, ceasul ofera cateva avantaje in plus, deci as zice ca merita achizitionat la acest pret.

Edited by _-_, 18 January 2017 - 17:45.


#34
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Oukitel K10000 (il poti folosi si ca power bank) la 110 usd cu livrare din Spania (tva zero).

#35
coricom

coricom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 30.03.2010
+40,26 usd shipping

#36
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Din china este 144 usd mai pui tva-ul si la cat ajunge ? nu mai pun timpul de asteptare !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate