Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Foarte scurt, problema cu eroare Win XP

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
S-a inchis topicul inainte sa pot spune experienta de astazi.
Am formatat toate drive-urile, am instalat WIn XP cu licenta si 10 si pe HDD dar si pe SSD dupa aia, nu am mai instalat alt win nimic din ce nu trebuie, in cateva ore la fel a facut. Am scos HDD si am lasat SSD, am scos SSD si am lasat HDD sa vad cum e. Avast arata nici un virus.
Cred ca e ceva de la placa de baza sau memorii..o sa vad, ca nu are ce altceva !
Nu credeam insa...problema din BIOS de ieri dadea clar semn ca nu era de la programe, ba recunoaste drive-urile ba nu...dechid calcul acum, le vede, deschid dupa aia nu le mai vede..sau vede doar unu din ele fara sa mai umblu la cabluri.
Daca e fizica treaba..trebuiesc noi achizitii, dar m-a mirat ca a crapat asa in 3 secunde.


Puteti muta mesajul la topicul de ieri chiar daca ramane inchis, sau chiar se poate sterge asta dupa ce se muta dincolo, doream doare sa zic ce s-a intamplat azi cu asta. Se poate lasa si ala open ca nu mai pomenesc de ce nu treabuia acolo, poate ar mai veni si altii care au patit la fel cumva sa zice ceva pe acolo.

#2
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011

View PostTheFlooder, on 06 ianuarie 2017 - 23:37, said:

...., dar m-a mirat ca a crapat asa in 3 secunde..
Pai și o secunda ajunge.....nu te mai mira.
Acu, ce o fi, nu știu ce sa zic.

#3
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013

View PostTheFlooder, on 06 ianuarie 2017 - 23:37, said:

S-a inchis topicul inainte sa pot spune experienta de astazi.

Puteti muta mesajul la topicul de ieri chiar daca ramane inchis, sau chiar se poate sterge asta dupa ce se muta dincolo, doream doare sa zic ce s-a intamplat azi cu asta. Se poate lasa si ala open ca nu mai pomenesc de ce nu treabuia acolo, poate ar mai veni si altii care au patit la fel cumva sa zice ceva pe acolo.

Topicul s-a inchis pentru motivul in jurul caruia s-au centrat aproape toate discutiile de la topic si va ramane inchis: https://forum.softpe.../#entry20458750

Iar topicul de fata incalca pct. 2.e. din regulamentul forumului: "Interdictii: postarea aceluiasi mesaj sau postarea de mesaje similare pe mai multe topicuri de conversatie ("flood")"
Cum nickname-ul pe care ti l-ai ales este "TheFlooder" nici nu ar trebui sa ne mire...

De asemenea, comentarea deciziei moderatorilor pe forumul public (pct. 3.h.) este interzisa. Nu trambitezi pe la alte topicuri ca ti s-a inchis un topic si nici nu soliciti redeschiderea lui sau modificarea lui! Problemele care tin de moderare le poti lamuri pe privat. Observ ca mi-ai scris aseara pe privat, dar te-ai grabit sa deschizi un nou topic inainte de a astepta raspuns, ca si cum moderatorii ar trebui sa fie 24 de ore din 24 la dispozitia ta.
Ti-am oferit pe PM acordul de a deschide un nou topic numai in conditiile in care respecti regulamentul forumului, dar dupa cum se vede, nu te-ai obosit inca sa-l citesti (ai postat un nou topic inainte de a astepta acordul unui moderator al ariei).

Iata, deci, un motiv si pentru inchiderea acestui topic!
De aceasta data te invit sa parcurgi regulamentul forumului si al ariei pe care le-ai acceptat la inscriere. La urmatoarea abatere vei fi sanctionat.

Edited by _-_, 07 January 2017 - 10:51.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate