Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Urgent va rog Problema Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007

View PostPlaton, on 30 decembrie 2016 - 19:05, said:

Nu este adevarat, cardul nu are nici o limita, este blocat la origine la tranzactii pe paypal si internet, acelasi card il am si eu, Visa nu stiu cum, si era blocat, am sunat la ei, iti pun o droaie de intrebari apoi iti scot limitarea

Vezi ca ai un numar de telefon pe card, suna cu incredere! Si nu uita ca trebuie sa ai minim 1,5 euro pe card, ca sa valideze cardul si sa il ataseze la cont!
Pui pariu ca are?

[ https://s28.postimg.org/9ddoasm8d/Capture.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

E blocat doar la anumite tipuri de tranzactii pe internet, PP e una dintre ele.

Cu internet banking e cel mai simplu, fara telefoane, fara plimbari la banca.

Edited by alexx1402, 30 December 2016 - 19:27.


#20
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu-l mai zapaciti degeaba pe bietul copil, nu are nevoie de cont PP pt plati, trebuie doar ca titularul cardului sa rezolve cu ridicarea restrictiei pt plati online. Apoi, pe ebay, alegi plata prin paypal, acolo de te uitai atent, aveai doua optiuni: sa te loghezi in contul PP, sau sa platesti cu cardul.

#21
Nita12345

Nita12345

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 30.12.2016
m am uitat atent si am dat sa platesc prin card iar in momentul in care sa procesat ma redirectionat imediat pe paypal ,deci asa e site ul totul se face prin paypal ,am vorbit cu Platon si mi a explicat ce a fost de explicat la fel si Alex , voi suna la iei si se va rezolva totul multumesc frumos tututor , si o seara buna in continuare .

Edited by Nita12345, 30 December 2016 - 20:53.


#22
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Pai eu ce am zis? Alegi paypal, apoi ai doua optiuni, din cont, sau cu cardul.
Degeaba suni sau mergi la banca, daca acel card nu e al tau.

#23
Nita12345

Nita12345

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 30.12.2016
Am sunat la iei ,am spus sa imi dea acces pentru plati online si in special paysafe iei au spus ca totul e in regula acolo bun ,am spus atunci sa umble la tranzactii nesecurizate si sa puna 5.000 au pus atat ,si nici asa nu merge.. nu stiu ce sa mai fac uita ti ce scrie dupa ce fac plata la sfarsit gen dupa ce se incarca tot paypalul asa arata la sfarsit in paypal.

Things don't appear to be working at the moment. Please try again later.

edit:: acum din cate vad ma lasat sa adaug cardul in paypal nu a mai aratat acea eroare ca in poza dar degeaba arata aia la sfarsit ce sa fac? va rog..

Edited by Nita12345, 30 December 2016 - 23:09.


#24
Nita12345

Nita12345

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 30.12.2016
posibil sa credeti ca imi bat joc ,dar acum merge a trecut 30 de minute de cand mi a schimbat limita pentru plati online nesecurizate si acum merge nu 2 minute cum a spus aia mi a spus ca in 2 minute se activeaza din cate vad a durat 28 de minute nu 2 ,dar acum merge VA MULTUMES TUTUROR IN SPECIAL LUI ALEX SI PLATON RESPECT BAIETI CARE STIU CUM STA TREABA ,multumesc tuturor un an nou fericit ,topicul se poate inchide si sper sa ajute si pe altii .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate