Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Allview P9 Energy Lite

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
xxgeoxx

xxgeoxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 22.07.2006
Nu am gasit un alt topic cu ac model de telefon... L-am cumparat ieri, pare ok...
Am insa cateva probleme ...
1. la sonerie, la vechiul telefon (J5 2015) cand "apasam" pe difuzor, aveam de ales intre sonerie, vibratii si "mute"... la asta vad ca am doar sonerie si mute... ca sa-mi sune tel pe vibratii, tr intai sa dezactivez soneria, apoi sa activez vibratia, din alta pictograma... gresesc eu ceva??
2. aproape orice aplicatie (Waze etc.) incerc sa deschid, instalate de mine ulterior, imi apare S-A DETECTAT SUPRAPUNEREA PE ECRAN... ma trimite la setari-aplicatii, am trecut acolo pe off tot ce apare, dar degeaba... ma poate ajuta cineva?
3. "bara de stare" (cu comenzile date, wifi, sonerie etc.), care apare jos, se poate cumva muta sus, cum era la versiunile anterioare de Android??

Edited by xxgeoxx, 30 December 2016 - 17:51.


#2
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Salut. Du-te la setari-sunete si notificari apasa pe profilul general si acolo poti seta sa bazaie cand suna. Acuma legat de panoul de comanda acela nu poate fi mutat. Trebuie sa-i pui tu alt soft. La android nu este asa ci doar la ios... Din pacate Allview intervine in softul origiginal uratindu-l. SA LE STEA IN GAT!

#3
xxgeoxx

xxgeoxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 22.07.2006

View Posteu-DECEBAL, on 16 ianuarie 2017 - 17:54, said:

Salut. Du-te la setari-sunete si notificari apasa pe profilul general si acolo poti seta sa bazaie cand suna. Acuma legat de panoul de comanda acela nu poate fi mutat. Trebuie sa-i pui tu alt soft. La android nu este asa ci doar la ios... Din pacate Allview intervine in softul origiginal uratindu-l. SA LE STEA IN GAT!
multumesc pt precizari, dar din pacate nu ma ajuta prea mult...

#4
xxgeoxx

xxgeoxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 22.07.2006

View Posteu-DECEBAL, on 16 ianuarie 2017 - 17:54, said:

setari-sunete si notificari apasa pe profilul general si acolo poti seta sa bazaie cand suna.
de fapt, pe mine ma intereseaza sa bazaie doar cand e pe silentios, nu si cand suna normal... fara sa trebuiasca sa apas eu pictograma cu BAZAIT cand tai soneria ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate