Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 

Programul de guvernare PSD 2017-2020 (to be updated..)

* * * * - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
9150 replies to this topic

#2557
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
dispret mai pe fata de atat nu poate fi.

Problema e ca  sunt destui care n-au o problema cu nesimtirea asta si-ar vota maine psd fara sa se ganeasca de 2 ori.

Daca  nu ii doare salariul, macar  nesimtirea cu care mint si faptul ca astia te scuipa in fata tot ar trebui sa-i scandalizeze

#2558
PlatonX

PlatonX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,741
  • Înscris: 13.09.2009

View Postcosty_ytsoc, on 21 februarie 2018 - 23:16, said:

sunt destui care ... ar vota maine psd fara sa se ganeasca de 2 ori.
Suveranitatea naţională aparţine poporului român, care o exercită prin organele sale reprezentative, constituite prin alegeri libere

Daca asta este vointa poporului suveran cine suntem noi sa spunem altfel ? Sunt multi... sunt majoritari... sunt suverani...
Daca maine majoritatea voteaza o prostie trebuie sa ne supunem ca asa e in democratie... Nu stiu ce sa mai zic de democratia asta.

#2559
MicroEdge

MicroEdge

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,279
  • Înscris: 16.08.2016
Asistații social sa nu aibă drept de vot 😁 la fel cei ce nu au bacul 😎

#2560
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007

View PostMicroEdge, on 22 februarie 2018 - 08:43, said:

Asistații social sa nu aibă drept de vot �� la fel cei ce nu au bacul ��

nu sunt deacord. nu mai suntem in 1800 ca sa voteze doar cei care au pamant.
solutia e ca cei care nu au emrs la vot pana acuma sa mearga. nu sa stea in casa si sa injure dupa aceea.

#2561
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,303
  • Înscris: 31.08.2006

View Postcosty_ytsoc, on 21 februarie 2018 - 23:16, said:

Daca  nu ii doare salariul, macar  nesimtirea cu care mint si faptul ca astia te scuipa in fata tot ar trebui sa-i scandalizeze

       Nu-i scandalizeaza fiindca probabil sunt de aceeasi teapa cu ei. Cat de naiv (ca sa nu spun alt cuvant)  trebuie sa fie un om cinstit astfel incat sa dea fie si cel mai mic credit unui om politic ? Io-te, atat de naiv, precum vedem in viata de toate zilele. Sa dai increderea ta unor jecmanitori care s-au perindat la butoane 28 de ani, e de mare stima, nimic de zis.

Edited by fansat, 22 February 2018 - 08:56.


#2562
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
[ https://pbs.twimg.com/media/DWWfUu7W0AA41Wo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2563
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,303
  • Înscris: 31.08.2006
@don_dannielo, cred ca e cea mai tare imagine vazuta anul asta. Cu asta ramanem, din pacate....

#2564
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008

View PostAlecsandru010, on 21 februarie 2018 - 18:28, said:

S-a-nteles si acolo-n spate?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5UWhDPmEe3U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Alo, alo, PNL-istii! ia faceti liniste!

Ale dracu' jagardele. Cat tupeu pe ele, ba. Cat tupeu.
Cat de bun e filmuletul... cat de bun. O sa il mai pun pe aici pentur a ramane pe retina.

#2565
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007

View Postdon_dannielo, on 22 februarie 2018 - 09:08, said:

[ https://pbs.twimg.com/media/DWWfUu7W0AA41Wo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Shift + DEL

Cu Recycle Bin exista riscuri, ca ai buton de restore.

#2566
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,010
  • Înscris: 09.12.2015
Baronii p.s.d. / a.l.d.e. și afiliații și beizadelele lor Posted Image nu vor decât să mai delapideze un pic și să primească șpagă fără număr

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/hsjhuKCIq9k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2567
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View PostPlatonX, on 22 februarie 2018 - 08:41, said:

Suveranitatea naţională aparţine poporului român, care o exercită prin organele sale reprezentative, constituite prin alegeri libere

Daca asta este vointa poporului suveran cine suntem noi sa spunem altfel ? Sunt multi... sunt majoritari... sunt suverani...
Daca maine majoritatea voteaza o prostie trebuie sa ne supunem ca asa e in democratie... Nu stiu ce sa mai zic de democratia asta.
Care democratie "frate"?

Au votat legea prin care se hotaraste ca in Parlament vor fi doar 300 de parlamentari?

Daca n-au votat asa ceva (subliniat putin mai sus):

Ai idee despre ce fel de Democratie putem "vorbi" in Romania?

Edited by poadol, 28 February 2018 - 15:44.


#2568
dexter_lab

dexter_lab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,390
  • Înscris: 31.10.2007
"Aşa este corect. Eu, la vremea respectivă, aşa am făcut. Eram exact între vârsta de 34 şi 35 de ani, în acel an s-a putut opta, nu am fost redistribuită direct la pilonul 2 - aşa cum spunea astăzi un personaj din Parlament care nu avea cum să cunoască situaţia mai bine decât mine - şi eu, la vremea respectivă, am optat să rămân doar la pilonul 1 de pensii, pe considerentul că niciodată statul nu poate să dea faliment. Când vorbim de firme private, este cu totul altă discuţie, dar eu vă invit să aşteptaţi această iniţiativă, ca să vedeţi despre ce este vorba cu certitudine. Ca şi concluzie: nu se desfiinţează pilonul 2 de pensii", a menţionat ea. - https://www.romaniat...sii_406466.html

ar trebui sa stie doamna olguta ca sunt tari care au declarat falimentul de-a lungul anilor. cele mai recente ar fi argentina in 2001 si islanda in 2008.

#2569
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Eu nu mai pun baza demult in ce zice madam. Apropo, de maine vin babele.

Attached Files



#2570
Gaben_Almighty

Gaben_Almighty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 20.02.2014
Cum vorbesc toti cu Dragnea inainte de a lua orice decizie, mi-e scarba. Mustata se gandeste si la prezidentiale dupa tot haosul pe care il cauzeaza si da, un stat poate da faliment. Grecia a fost aproape de asta si e membru EU. Nu m-ar mira ca noi sa fim next avand in vedere similaritatile economice din ultima perioada..

Edited by Gaben_Almighty, 28 February 2018 - 19:05.


#2571
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Brava PSD, parca si astia v-au votat nu?

În 1.100 de școli va fi boicotată simularea examenului de evaluare națională. Sindicaliștii cer și boicotarea simulării examenului național de bacalaureat

Edited by don_dannielo, 04 March 2018 - 09:20.


#2572
anknic

anknic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,961
  • Înscris: 12.10.2004
cam asa

Attached Files



#2573
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
a inceput t_z_iganeala la pesedeu: http://adevarul.ro/n...453e/index.html

Va prezentam comedia "Daca ej prost de mic, cand cresti mare numa te joci"

Tovarasul Badalau: "Ma doare-n plm de ce crede tovarasul Dragnea despre candidatura mea." ("boule!")
Tovarasul Stefanescu: "Tovarasul Dragnea este securist!" (in sfarsit un baeat destept in pesedeu... s-a prins cum sta treaba)
Tovarasul Dragnea are cuvantul: "Prea multe vorbe despre securisti!"  (dupa ce luni de zile a sustinut aberatii cu statu paralel si securisti, acum il deranjeaza)
Tovarasul Oprisan: "Tovarasul Dragnea nu e securist." (se gudura si el pe langa stapan ca sa primeasca un os)
Tovarasa Firea: "Ma saboteaza partidu'!" (dupa ce termini rafuiala cu statul paralel, incepi rafuiala cu prorpiul partidi. apoi nu mai ai cu cine te rafui, asa ca iti faci sepuku.)


ramaneti pe frecventa, comedia continua dupa o scurta pauza!

Edited by Pollux, 05 March 2018 - 14:16.


#2574
ARPA

ARPA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,603
  • Înscris: 05.10.2013

View PostPollux, on 05 martie 2018 - 13:56, said:

Tovarasul Badalau: "Ma doare-n plm de ce crede tovarasul Dragnea despre candidatura mea." ("boule!")
Tovarasul Stefanescu: "Tovarasul Dragnea este securist!" (in sfarsit un baeat destept in pesedeu... s-a prins cum sta treaba)
Tovarasul Dragnea are cuvantul: "Prea multe vorbe despre securisti!"  (dupa ce luni de zile a sustinut aberatii cu statu paralel si securisti, acum il deranjeaza)
Tovarasul Oprisan: "Tovarasul Dragnea nu e securist." (se gudura si el pe langa stapan ca sa primeasca un os)
Tovarasa Firea: "Ma saboteaza partidu'!" (dupa ce termini rafuiala cu statul paralel, incepi rafuiala cu prorpiul partidi. apoi nu mai ai cu cine te rafui, asa ca iti faci sepuku.)
Care aberatii cu statul paralel ? ala exista ,exista gruparea Ponta -Maior-Oprea ,Ponta daca castiga prezidentialele vroia sa-l puna prim-ministru pe Maior si pe Oprea la Sri .

Edited by ARPA, 05 March 2018 - 15:36.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate