Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Allview m9 jump

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
costy_2014

costy_2014

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.12.2016
http://allview.ro/m9-jump.html

A testat cineva telefonul acesta? N-am vazut nicaieri vreun review, doar specificatiile tehnice. Ma intereseaza daca l-a achizitionat cineva, daca e multumit de el, cat il tine bateria, ce aplicatii are...

Attached Files



#2
have_dreams

have_dreams

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 01.06.2010
A avut o cunostinta un dumb-phone de la Allview caruia ii sacada interfata, grav (bine, ca tema sacadeaza si pe flagshipurile Allview, aia e alta treaba). Din ce se vede prin poze, e vorba de aceiasi interfata ce vrea sa fie gen touch, dar actionata prin butoane (suna ciudat, dar chiar asa este, e dubios rau sistemul de operare). Personal, nu as da atatia bani pe telefonul ala.
Mai bine iei ceva second-hand de pe okazii ceva mai rezistent, precum un Nokia mai vechi care duce praf si lichide si fara mama certificarilor IPS de care sufera acest telefon.

#3
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011
Vineri l-am comandat eu, probabil maine imi soseste.
Consider ca e necesar sa ai si unul din asta in casa, pt. orice eventualitate aparuta brusc cu "smarfoanele"... Posted Image
Are baterie buna, 3G, dual sim, constructie solida, bun la tavaleala.
Revin cu impresii dupa ce il butonez.

#4
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011
Mda,a venit azi; vazut, setat, testat, returnat la magazin, astept banii inapoi.
In cateva cuvinte, e aratos, baterie buna, display generos, audio foarte bine, castile bune si clar, radio FM functioneaza fara casti, card pana la 64 giga si cam atat.
Softul basic cu probleme, tastatura la fel, semnal 3G slabut in casa, pe Digi.

#5
costy_2014

costy_2014

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.12.2016
ii suporta youtube sau whatsapp pe el?

#6
blankaver_tmg

blankaver_tmg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 08.06.2013
nu, deci sincer, mi s-a urat de telefoane si alte sisteme de supraveghere. nu mai am cum cu de astea, mi se face greata pur si simplu in special de rromanismele astea eftine.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate