Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Antena 1 HD

- - - - -
  • Please log in to reply
983 replies to this topic

#775
Vasiloiu99

Vasiloiu99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 28.04.2014
Feed-ul de Regie al Observator Antena 1.

Pozele au fost realizate în data de 17 Decembrie 2021.

Attached Files



#776
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Iulia Albu, Clara Gherase, Nea Mărin şi Natanticu sunt juraţii care vor nota atent prestaţiile concurenţilor la Splash! Vedete la apă, sezonul 5. https://www.tvmania....ezonul-5-363770

#777
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018

Octavia Geamănu, scoasă de la Observator. Antena nu dă explicații. S-a ajuns la avocați! Vine în loc cineva de la Aleph, o fostă Pro TV


Octavia Geamănu, care prezenta Observatorul în weekend, a fost scoasă de pe post. De o lună nu mai apare la jurnalul Antenei 1 la sfârșitul săptămânii. În curând, Observatorul de weekend va fi prezentat de o jurnalistă care vine de la Aleph și a lucrat patru ani la Pro TV.

Detalii, în continuare:

Totul a început în urmă cu aproximativ o lună. Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, în prima săptămână din iunie, Octavia Geamănu a fost anunțată că nu va mai prezenta Observatorul de weekend.

După o perioadă de concediu, jurnalista a revenit la serviciu, în aceeași cu prezentatoarea programată pentru ziua respectivă, Mihaela Călin. Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, a urmat o situație derutantă legată de cine intră pe post, moment tranșat de producător printr-un telefon "mai sus".

Conform acelorași surse, în acest moment disputa dintre Octavia Geamănu și Antena 1 se poartă la nivel de avocați.

Contactați de paginademedia.ro, oficialii Antena 1 nu au comentat situația și nu au oferit explicații legate de motivele scoaterii de pe post.

La rândul ei, Octavia Geamănu a declarat pentru Paginademedia.ro, scurt, că "în acest moment sunt sub contract și îl respect, vin la muncă de luni până vineri, de la 9.00 la 17.00".

CARTE DE VIZITĂ.

Octavia Geamănu lucrează în grupul Intact de aproape 20 de ani. A început în 2003, când lucra la Antena 1 Târgu jiu.

În 2005, a venit la București, unde a fost, printre altele, reporter Observator și prezentator GSP TV.

De-a lungul timpului a prezentat, printre altele, Observatorul Matinal și Observatorul de la ora 22.30 (după plecarea lui Andrei Zaharescu la Guvern).

Timp de cinci ani (2012-2016), a prezentat Observator Special (20.00-20.30). A fost și la pupitrul știrilor de dimineață, alături de Daniel Osmanovici.

A trecut apoi, în 2018, la Observatorul de weekend, inițial alături de Cosmin Stan (plecat între timp la Pro TV).

Fostă jurnalistă Aleph News și Pro TV, la Observatorul de weekend în locul Octaviei Geamănu

Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, Observatorul de weekend va fi prezentat de Irina Ursu, care vine de la Aleph.

Irina Ursu lucrează la Aleph, postul fondat de Adrian Sârbu, din ianuarie 2020. A prezentat știri și la postul de radio Smart FM.

Timp de aproape patru ani și jumătate (2014-2018), Irina Ursu a jost jurnalist la Pro TV Cluj.

Sursa: https://www.paginade...tena-1-20774989

#778
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,228
  • Înscris: 22.01.2004
Am vazut si eu cateva cadre din Observatorul cu Alessandra Stoicescu si m-am ingrozit! Posted Image Ce a patit saraca? E bolnava de ceva terminal de arata in halul asta? Posted Image Sa mai citesc si eu stirile mondene sa ma mai pun la curent cu ce se intampla... in orice caz, imi este tare mila de ea! Sper sa se faca bine repede!

Attached File  Screenshot 2022-07-25 154033.png   552.92K   71 downloads

#779
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Splash! Vedete la apă revine la Antena 1 cu un nou sezon în luna august. Și va avea patru zile de difuzare.

Premiera noul sezon Splash! Vedete la apă a fost programată pentru joi, 11 august, a anunțat Antena 1. Iar zilele de difuzare sunt joi și vineri, de la 20:30 și sâmbătă și duminică, de la 20:00.

https://www.paginade...tena-1-20793618

#780
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,392
  • Înscris: 02.06.2020
Meciul Dunajska Streda - FCSB va fi miercuri, 3 August, pe Antena 1, la 21:30

#781
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Am văzut că pe Stoiceasca au lungit-o până după 20, până acum ceva timp Observatorul se termina la 19:55, dar aparent s-a revenit oarecum la forma vechiului Observator (referitor la acest aspect). De menționat că știrile de sport au trecut la 20:00 (fix)

#782
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,980
  • Înscris: 18.09.2008
Cum au mutat astia sigla mai jos. Eu as fi pus-o in stanga.

#783
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Fix asta voiam să punctez și eu acum, eu zic că e ok, în stânga cel puțin niciodată nu a avut Antena 1 sigla

Sau măcar scorul să fi fost pus în stânga

#784
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,980
  • Înscris: 18.09.2008

View PostALEXTheTrap22, on 03 august 2022 - 21:06, said:

Fix asta voiam să punctez și eu acum, eu zic că e ok, în stânga cel puțin niciodată nu a avut Antena 1 sigla

Sau măcar scorul să fi fost pus în stânga

Scorul era pus din CAR-uld e transmisie, care nu tine de Antena 1. Ei doar preiau un feed primit de la gazde.

#785
denisbirda1

denisbirda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 07.03.2022
Ar mai trebui sa faca o modificare la sigla. Nu stiu de ce nu fac. Poate nu au buget, cine stie

#786
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Chefi la Cuțite sezonul 10 va fi difuzat din toamnă https://a1.ro/chefi-...8NP5hdGPReAfIOY

Edited by IceCoolExtreme, 08 August 2022 - 22:54.


#787
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Adela, un serial produs de echipa coordonată de Ruxandra Ion, este la al patrulea sezon. Este ultimul, după cum spun cei de la Antena 1. Titlul complet al ultimului sezon: Adela - Ce-i al tău e și al meu.

Primul episod al ultimului sezon va fi difuzat de Antena 1 joi, 25 august. Producția va fi pe post în fiecare joi, de la ora 20.30.

https://www.paginade...tena-1-20811817

#788
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Chefi la cuţite revine la Antena 1 din septembrie. Premiera maraton conţine patru ediţii: duminică, 4 septembrie, de la ora 20:00 şi luni, marţi şi miercuri, 5,  6 şi 7 septembrie, de la ora 20:30

O altă premieră a sezonului aniversar este faptul că show-ul are două prezentatoare:

Irina Fodor prezintă primele ediţii Chefi la cuţite, rol pe care l-a preluat atunci când Gina Pistol a fost diagnosticată cu Covid-19. Ea a mai prezentat câteva ediţii şi din sezonul nouă, preluând rolul de la Gina Pistol care se pregătea să nască, plus show-ul Chefi fără limite, filmat în Grecia.

Gina Pistol revine în următoarele ediţii, fiindu-le alături Chefilor şi concurenţilor până în finală.

După premiera maraton, show-ul culinar va fi difuzat de trei ori pe săptămână la Antena 1: în fiecare luni, marţi şi miercuri, de la ora 20:30.

https://www.paginade...emiera-20827938

Emisiunea „Mireasa” revine în grila Antena 1 luni, pe 29 august. Simona Gherghe va fi și în acest sezon gazda show-ului matrimonial. https://www.tvmania....-gherghe-368856

Noul sezon al matinalului „Neatza cu Răzvan și Dani” începe cu edițiile live la Antena 1 la sfârșitul acestei luni. Mai exact, noul sezon începe duminică, 28 august, cu „Neatza de weekend”, de la ora 9:00.

Apoi, luni, 29 august, Răzvan Simion și Dani Oțil dau startul distracției la „Neatza cu Răzvan și Dani”, de la ora 8:00. https://www.tvmania....antena-1-369063

Edited by IceCoolExtreme, 22 August 2022 - 11:01.


#789
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,828
  • Înscris: 06.11.2018
Luni, 29 august, începe al șaselea sezon al reality show-ului matrimonial „Mireasa”. Emisiunea Simonei Gherghe va putea fi urmărită de luni până vineri, de la ora 14:00 și de la ora 17:00. Prin urmare, Observator 17 devine, din 29 august 2022, Observator 16. Din acea zi, Olivia Păunescu și Florin Căruceru vor prezenta Observator, la Antena 1, de la ora 16:00, de luni până vineri.

https://www.tvmania....antena-1-369593

#790
Jemapel_cenzuratul

Jemapel_cenzuratul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 18.07.2020
Ai dat o stire...+ 1 la cele 13.000 postari.

#791
IncredibleWiring

IncredibleWiring

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 05.02.2021
Dar nu toate stirile sunt la fel? Ca te uiti la 10, sau te uiti la 16, la 20, sau la 22, nu e tot aia? Stirile se repeta.
Dar, intr-adevar, pentru Olivia Păunescu, m-as uita la ora 16 Posted Image .

#792
denisbirda1

denisbirda1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 07.03.2022
Ba ca e la 17, ba ca e la 16, e aceasi marie. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate