Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Problema

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,506
  • Înscris: 06.01.2012

View PostCatalinH12, on 23 decembrie 2016 - 15:43, said:

Am luat pastia cu ideea sa nu intervina probleme de genul si bam... Tocmai aia s-a intamplat. Da, ea era excitata, totul ok si in timpul preludiului am avut erectie si cand sa trec la fapte .....Tipa arata chiar bine nu e balena, iar de masturbat o fac destul de rar. Am obs ceva, nu in fiecare dimineata am erectie, ar fi o problema?
Du-te la urolog sa stai de vorba cu omul.
O sa te trimita sa iti faci cateva analize de sange, ca sa-ti afli valorile testosteronului, prolactinei si a altor catorva elemente importante in procesul erectiei.
Ai mai avut astfel de probleme in trecut?

#20
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016

View Postjeffy86able, on 23 decembrie 2016 - 16:25, said:


Du-te la urolog sa stai de vorba cu omul.
O sa te trimita sa iti faci cateva analize de sange, ca sa-ti afli valorile testosteronului, prolactinei si a altor catorva elemente importante in procesul erectiei.
Ai mai avut astfel de probleme in trecut?

In trecut da, dar nu asa grav... Atunci nu am luat nicio pastila si tot nu a fost asa rau. Im vraji nu cred...

#21
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View PostCatalinH12, on 23 decembrie 2016 - 15:43, said:

Am luat pastia cu ideea sa nu intervina probleme de genul si bam... Tocmai aia s-a intamplat. Da, ea era excitata, totul ok si in timpul preludiului am avut erectie si cand sa trec la fapte .....Tipa arata chiar bine nu e balena, iar de masturbat o fac destul de rar. Am obs ceva, nu in fiecare dimineata am erectie, ar fi o problema?

Nu toata lumea are erectie cand se trezeste. Depinde de starile de somn.
Poti sa ai erectii si de 3-4 ori in somn si cand te trezesti sa nu ai nici o idee despre ce s-a intamplat si sa ai intrument bleg.
Faptul ca totusi ai erectie dovedeste clar ca nu ai probleme erectile. Deci nici un medicament nu te va ajuta.

Tinand cont ca zici ca ai avut erectie la preludiu ,  care o fi fost ala  , deci te si poti excita eu zic ca ai probleme cu lucrul manual.
Nu e vorba ca iti afecteaza potenta sau alte tampenii , pur si simplu te obisnuiesti cu o alta excitare a penisului care nu mai are loc in timpul actului sexual normal , si asa se duce dracu erectia.

Cam cat de des faci sex  pe / luna / saptamna  / zi ? Pick one :).
Faptul ca ai luat pastile ma face sa cred ca foarte rar

#22
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016

View PostJammalan-the-Prophet, on 23 decembrie 2016 - 16:34, said:



Nu toata lumea are erectie cand se trezeste. Depinde de starile de somn.
Poti sa ai erectii si de 3-4 ori in somn si cand te trezesti sa nu ai nici o idee despre ce s-a intamplat si sa ai intrument bleg.
Faptul ca totusi ai erectie dovedeste clar ca nu ai probleme erectile. Deci nici un medicament nu te va ajuta.

Tinand cont ca zici ca ai avut erectie la preludiu ,  care o fi fost ala  , deci te si poti excita eu zic ca ai probleme cu lucrul manual.
Nu e vorba ca iti afecteaza potenta sau alte tampenii , pur si simplu te obisnuiesti cu o alta excitare a penisului care nu mai are loc in timpul actului sexual normal , si asa se duce dracu erectia.

Cam cat de des faci sex  pe / luna / saptamna  / zi ? Pick one :).
Faptul ca ai luat pastile ma face sa cred ca foarte rar
De cand m-am despartit de fosta (doua luni jumate) am facut foare rar pana acum. Am mai obs ceva, de ceva timp aprox. 6 luni, dupa primul numar penisul scade vizibil un lungime si diametru..ceea ce mi s-a parut ciudat la inceput dar nu am luat-o in serios ca pe o problema.

#23
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
okkkk... dar cu fosta cum era???

#24
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View PostCatalinH12, on 23 decembrie 2016 - 15:43, said:

Am luat pastia cu ideea sa nu intervina probleme de genul si bam... Tocmai aia s-a intamplat. Da, ea era excitata, totul ok si in timpul preludiului am avut erectie si cand sa trec la fapte .....Tipa arata chiar bine nu e balena, iar de masturbat o fac destul de rar. Am obs ceva, nu in fiecare dimineata am erectie, ar fi o problema?
Atunci gaseste pozitia care ti se potriveste si ai riscuri zero sa pierzi erectia, in fine daca accepta si ea. Posted Image Posted Image

#25
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016
Cateodata mai era problema asta dar nu in halul asta si pe atunci nu am incercat cu pastile aau alte prostii

#26
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
obisnuiesti sa consumi alcool?
nuo nu suntem medici... nu ne putem substitui parerile...
parerea mea e ca e psihologic cum a concis si colegii...
posibil acorzi o prea mare importanta actului in sine si o dorinta prea mare de a performa, te blocheaza...
ar trebui, parerea mea sa lasi lucrurile sa evolueze mai usor... si apeleaza la ajutor specializat (excorte)... ca alea le-au vazut pe toate... chiar te pot ajuta...

Edited by Nero-d, 23 December 2016 - 17:42.


#27
nt30per

nt30per

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 16.11.2016
Trebuia sa o pui sa ti-o suga.

#28
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

View Postnt30per, on 23 decembrie 2016 - 18:13, said:

Trebuia sa o pui sa ti-o suga.
Sau putea sa si-o bata de calorifer , inainte ..

#29
nt30per

nt30per

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 16.11.2016
Exact. Si topicul nu e medical.

#30
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016
Daca ii ziceam sa mi-o suga clar refuza, am discutat inainte asta si a zis clar nu. Sa o bat de calorifer, hai ca asta a fost buna :))). Nu consum alcool decat la ocazii. M-am gandit serios la doua variante: 1. Dupa sarbatori merg frumos cu demisia la zi si nu ii mai raspund deloc. 2. Incerc si a 2-a oara cu ea dar daca o dau in bara ma fac de toata iar daca nu cu ata mai bine. Cu eacorte nu am incercat, posibil sa apelez si acolo daca nu am incotro.

Edited by CatalinH12, 23 December 2016 - 18:49.


#31
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014

View PostCatalinH12, on 23 decembrie 2016 - 18:48, said:

Dupa sarbatori merg frumos cu demisia la zi si nu ii mai raspund deloc.
De asta nu ii bine sa amesteci lucrurile ...
Ce are sula cu prefectura ? Mai bine nu te mai incurci cu ea si iti rezolvi problema, nu o fi ultima femeie de pe pamant. Totosi daca e asa sa ne dai de veste sa sarbatorim :D

#32
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016
Ultima de pe pamant nu o sa fie. Voi vedea ce-mi spune medicul, alta alternativa nu am si sa treaca de la sine nu prea cred.

#33
nt30per

nt30per

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 16.11.2016
Ai incercat cu un butt plug?

#34
CatalinH12

CatalinH12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2016

View Postnt30per, on 24 decembrie 2016 - 13:23, said:

Ai incercat cu un butt plug?

Buna gluma :)) dar ce ai vrea sa il bag in c*r? :)) no thanks

#35
kesarion111

kesarion111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,056
  • Înscris: 15.06.2009
Colega vrea sa mai incercati? Pentru orice eventualitate cheama un prieten, trebuie rezolvata cumva femeia....Posted Image
   N-ai nicio problema, esti doar prins in bucla, relaxeaza-te, fa haz de problema, gaseste femeia potrivita. Daca e vreo mironosita incuiata care nu stie sa deblocheze situatia, uit-o...

Edited by kesarion111, 24 December 2016 - 18:48.


#36
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014

View Postnt30per, on 24 decembrie 2016 - 13:23, said:

Ai incercat cu un butt plug?

La cine ? Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate