Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

Poti avansa de la subofiter la ofiter?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

 Ann0nyym0us, on 23 decembrie 2016 - 21:56, said:

@initiator, trebuie sa intelegi o chestie. Am fost acolo unde esti tu acum. Am dat si inca dau de d-astia ca cei de mai sus, care-si varsa frustrarile vietii lor pe succesul altora. Diferenta e ca acum nu-mi pasa si-mi vad de treaba mea. Asta de sfatuiesc si pe tine sa faci, anume sa muncesti catre ceea ce vrei sa faci si sa vezi pe propria piele cum sta treaba. Evident, sunt doar un altul de pe net, nu-s mama, tata, bunicul sau popa. E in totalitate alegerea ta.
Hahahaha , mare succes are initiatorul daca inca e la GRADUL de vise spumate . Adevavarul e ca munca de gradat  e cea mai comuna , oricine poate ajunge militian , totul e sa reuseasca sa copieze corect ( titlul scris pe tabla ) la testul scris ...

#20
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,863
  • Înscris: 27.04.2010
Adevarul e ca, in "Militie", ceva "e grele" ... un singur om trebuie sa faca 3 lucruri, pe care, in mod normal, le fac (minim) 3 insi: unul citeste, unul dicteaza, altu scrie ...
Daca esti prost, esti injurat ... daca esti prea prost, esti apreciat ... daca esti incredibil de prost, esti promovat. Cum sa n-ai un viitor aici ???
Respect POLITIA !!! Dar adevaratii politisti sunt trecuti pe linie moarta, sunt exclusi din sistem. Asadar, ce am putea sa mai respectam ??? POLITISTUL nu e Dumnezeu, are dreptul sa greseasca. Dar cand asta se face la comanda, inseamna cu totul altceva ...!!!

#21
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Tinerete, daca te gandesti sa fentezi, sincer, nu te vad bine. Ca ai avut ghinion? Ghinion e cand ajungi la ultimul calcul si 36/3 iti da 13..
Da, eu am patit asa ceva.. Dar cum scrisesem suficient de bine, am intrat doar l 13-lea..Dar am intrat.Nu la Politie, ci la Electronica..
Asa ca repet ce au zis predecesorii burta pe carte, si antrenamente..
Daca esti de 10 la scris nu au cum sa iti dea 4, 24..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate