Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...
 Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 

Carait la boxe

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
nsnro

nsnro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2016
Salutare, am mai postat acum recent aici si am fost multumit de raspunsuri. Era vorba de ce boxe intra pe Passat, si raspunsurile au fost bune. Deci am fost si am bagat 4 JBL-uri GX602. Au trecut cateva zile si 2 boxe au inceput sa caraie asa aleatoriu. Am sa presupun ca e munca proasta si ca nu sunt legaturile bune, nu? Adica altceva nu vad ce sa fie, si boxele cum sunt noi n-au cum sa se duca. As dori sa stiu daca e de la legatura sau nu (si daca nu, de la ce poate fi), atat tot. Multumesc.

#2
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Le-a fazat cine ti le-a bagat? sau nu? Poate fi un motiv

#3
nsnro

nsnro

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.12.2016

View Postmyshyk, on 18 decembrie 2016 - 20:56, said:

Le-a fazat cine ti le-a bagat? sau nu? Poate fi un motiv

Nu stiu sa-ti spun, sincer sa fiu. Ideea e ca de cand am plecat mi se parea ca se auda un carait din boxe dar am crezut ca era altceva pentru ca era extrem de incet si cand dadeam muzica incet, normal se si oprea. Astazi a inceput putin mai violent de la aceeasi boxa de la care mi s-a parut al inceput si una din spate. Nu e constant, odata e doar una, odata ambele, odata niciuna.

#4
KRENG

KRENG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 02.02.2016
Verifica legaturile inca o data. Sigur nu le-ai dat blana din CD-Player ? :D.

#5
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Daca ai bagat in JBL-uri pe maestru Nicolae Guta atunci e logic caraitul ala Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate