Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Homofobia la romani

- - - - -
  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#1
halflife

halflife

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 31.05.2015
Sunt romanii homofobi ? De ce ? Incearca si ei sa-si satisfaca niste nevoi biologice cum pot mai bine.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
https://rainbow-euro...country-ranking

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Romanii nu sunt homofobi, ci conectati la realitatile Mamei Naturi: o specie e facuta sa se reproduca, ca sa supravietuiasca.

In natura exista anomalii, iar homosexualitatea este o anomalie care s-ar putea sa supravietuiasca, sau nu. E bine ca ea exista si ea trebuie tolerata, dar de la a tolera pana la a incuraja un comportament aberant este cale lunga.

#4
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Hai mah, iarasi discutia asta ?

#5
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Sunt si rasisti

#6
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

 DjMx, on 14 decembrie 2016 - 19:50, said:

Hai mah, iarasi discutia asta ?
Nu vad problema. Gheii vor vizibilitate, noi avem oportunitatea de a le da bataita la fundulet chiar pe prima pagina, cu argumente.

Intr-o societate in care copiii sunt expusi la tot felul de perversiuni sexuale, trebuie sa ne protejam copiii de astfel de anomalii precum homosexualitatea.

Postand pe prima pagina, copii vulnerabili pot citi despre realitatile aceste anomalii: homosexualitatea.

Deci dragi copii, vreti sa fiti niste anomalii ale naturii?

Edited by OriginalCopy, 14 December 2016 - 20:00.


#7
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Păi satisfacerea nevoilor sexuale este tolerată,dar se pare că se aplică vorba aiai:
"Dacă-ți dă omu' un deget,îi luați toată mâna!"

Adică,dacă au văzut că sunt tolerați,vor mai mult.
Azi sunt tolerați.
Mâine vor căsătorii.
Poimâine vor interzicerea sraight.
Etc.

Așa că,să se mulțumească cu ce au,căci este spre binele lor.

#8
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Ii toleram pe invalizi, de ce nu i-am tolera si pe ghei?

Pe mine de exemplu nu ma deranjeaza cand porcul scarma in balegarul altuia, o manifestare tipic homosexuala.

Edited by OriginalCopy, 14 December 2016 - 20:08.


#9
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 nicu131, on 14 decembrie 2016 - 19:57, said:

Sunt si rasisti

Sunt cei mai rai, ca nu le place noua ordine mondiala.
Nu mai vor mizeriile alora de se cred zei pe pamant.
Da ba nu ne plac homosexualii, asa si ce vreti ?

#10
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010

 OriginalCopy, on 14 decembrie 2016 - 19:48, said:

Lol.
Ce mama ma-sii ne facem cu sexul oral, contraceptia etc? Nu toata lumea face sex pentru reproducere, stai calm. Si pentru ca unii aleg acelasi sex, nu scade demografia. Saracia este problema noastra, nu pe unde isi baga altii chestii. Dar deh, daca zice biserica...stai, ups! Am zis o prostie.

#11
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004

 nicu131, on 14 decembrie 2016 - 19:57, said:

Sunt si rasisti

Nu faţă de toate naţiile!

#12
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

 YOUR_GOD, on 14 decembrie 2016 - 20:08, said:

Lol.
Ce mama ma-sii ne facem cu sexul oral, contraceptia etc? Nu toata lumea face sex pentru reproducere, stai calm. Si pentru ca unii aleg acelasi sex, nu scade demografia. Saracia este problema noastra, nu pe unde isi baga altii chestii. Dar deh, daca zice biserica...stai, ups! Am zis o prostie.
Hai n-o baga pe biserica in discutie, ca aia e si mai nasoala decat gheii.


Argumentele mele sunt pur biologice, stiintifice.


Nu ai nevoie de drepturi ca sa scarmi in balegarul cui doresti. Dar ei nu se multumesc cu libertatea de a scarma unde vor, ci vor drepturi, vor vizibilitate, iar asta trimite un semnal copiilor vulnerabili, care adopta homosexualitatea din alte motive decat cele biologice - din teribilism de exemplu.

Edited by OriginalCopy, 14 December 2016 - 20:19.


#13
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Nu. Argumentele tale sunt partinitoare. Nu inteleg de ce te doare ca unii nu vor mai avea urmasi. pentru tine, ei repreiznta o problema. Daca genele lor se opresc la ei, 1-0 pentru tine, dupa cum gandesti. Deci, care-i logica?

#14
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

 YOUR_GOD, on 14 decembrie 2016 - 20:14, said:

Nu. Argumentele tale sunt partinitoare. Nu inteleg de ce te doare ca unii nu vor mai avea urmasi. pentru tine, ei repreiznta o problema. Daca genele lor se opresc la ei, 1-0 pentru tine, dupa cum gandesti. Deci, care-i logica?
Genele se opresc la ei, dar comportamentul aberant pe care vor sa il etaleze cat mai public posibil ii poate "inspira" pe copiii vulnerabili, care, desi dpv genetic sunt normali, pot deveni homosexuali din teribilism sau frustrari personale.

Trebuie sa ne protejam copiii, spunand lucrurilor pe nume cu fiecare oportunitate care se iveste:

homosexualitatea este o anomalie de la legile mamei naturi. Tu, drag tanar copil, vrei sa fii o anomalie?

Edited by OriginalCopy, 14 December 2016 - 20:18.


#15
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007

 OriginalCopy, on 14 decembrie 2016 - 19:48, said:

Romanii nu sunt homofobi, ci conectati la realitatile Mamei Naturi: o specie e facuta sa se reproduca, ca sa supravietuiasca.


Pai se pare ca nu prea o sa. La o fertilitate de 1,36 copii nascuti (in 2011) se cam taraste. Nu ca ce-ar fi in spatele usii nr 2 ar fi o optiune mai buna.


Tocmai incerca cineva zilele trecute sa imi suge reze ca homosexualitatea e o chestie culturala..... unde poate duce toleranta asta....

 OriginalCopy, on 14 decembrie 2016 - 20:16, said:

homosexualitatea este o anomalie de la legile mamei naturi. Tu, drag tanar copil, vrei sa fii o anomalie?

Nu cred ca este o alegere. Tu nu ai fi ales sa fii geniu, sau in orice caz, mai bine pregatit? Eu daca as fi putut alege, as fi ales.

#16
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Inclinatiile sexuale nu se invata. Te nasti cu ele. Nu stiu cat de boala este homosexualitatea. Stiu ca nu pica bine cand se saruta doi barbati, si mie imi provoaca o stare neplacuta pentru ca softul imi genereaza asta. Totusi, ca fac ce fac, sau infiaza copii, pentru mine este ok. Nu ca sunt ok cu asta. Parerea mea nu conteaza. Ca-mi place sau nu, homosexualii vor ramane homosexuali.

#17
spartacucu

spartacucu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 13.12.2016

 OriginalCopy, on 14 decembrie 2016 - 20:16, said:

homosexualitatea este o anomalie

daca te uiti la 20 de filme americane + 2 seriale si ai un caracter slab, usor influentabil, poti usor sa te declari spalat pe creier si sa accepti orice anomalie ti se impune ca normalitate
cam pe principiul asta functioneaza controlul maselor
brainwashing

#18
pierre_de_timp

pierre_de_timp

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,251
  • Înscris: 30.12.2007

 ASCENDED, on 14 decembrie 2016 - 20:01, said:

Păi satisfacerea nevoilor sexuale este tolerată,dar se pare că se aplică vorba aiai:
"Dacă-ți dă omu' un deget,îi luați toată mâna!"

WOW!! Adica.... fisting? :D

 djl, on 14 decembrie 2016 - 20:10, said:


Nu faţă de toate naţiile!
nu , doar fata de alte rase. Ca asa sunt rasistii..... cred..... Tu nu? :habarnam:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate