Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Casa pariurilor

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Blancone

Blancone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 23.11.2012
Daca vrei sa te apuci de pariuri online, iti recomand casele de pariuri online straine, gen Unibet sau NetBet, pentru gama mai mare de evenimente disponibile care o sa vezi ca in timp va fi un criteriu foarte important si foarte bogata oferta de televizari

#20
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postalin62, on 05 decembrie 2016 - 21:56, said:

Daca continui asa nu ti prevad un viitor lung in "domeniul" asta.
De la cota de 1.2 ai sarit la cota de 5 sau 9 apoi la cota de peste 30, in mai putin de o ora si toate astea pe....steaua Posted Image

Omul si-a dat seama ca nu are cum sa faca avere cu cote de 1.2, mai ales ca sunt tot mai frecvente situatiile in care nu iese nici macar aceste pariuri meschine.  Daca tot risti un ban, macar sa-l risti pe cote mari, de pierdut tot il pierzi. Cum vrei sa mori in lupta - ca un shobolan calcat de tanc sau in glorie deplina cu biletul cu cota mare in mana?

#21
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
La betstars au acum o promotie in care daca prinzi 7 zile consecutiv cate un meci de cota minim 1.20 pe zi, intri intr-o tombola cu premii de $10k.

Am bagat 50 de lei si mi-am propus sa-i joc all-in pana... ma mai gandesc cand.

Deocamdata rezultatul e 5 bilete consecutive si aproape x5 miza initiala:

Attached File  Untitled-1.jpg   64.11K   31 downloads

#22
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011
Daca pun 10 meciuri pe bilet si aleg sistem 8/10 : câștig total 100 lei.
Ce înseamnă câștigi asta? Ca iau 100 lei daca ies 8 meciuri din 10?
Sau ca iau 100 lei daca ies  10 din 10?

#23
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,441
  • Înscris: 26.02.2012
Castig minim este 8/10 castig maxim este 10/10, cand faci un bilet pe net ar trebui sa ti arate castigul minim si maxim.

#24
ADELIX

ADELIX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2008
Niste nesimtiti. Am facut cont la ei cu 4 zile in urma. II contactez dupa ce am facut depunerea pentru bonus. Imi raspund ca trebuie sa astept 48 de ore. Trec cele 48 de ore, le dau email din nou. Raspunde o pitziboanca Olga si imi spune ca nu am acceptat eu conditiile de bonus si nu voi primi nimic. Revin cu un mesaj si intreb unde sunt acele conditii de bonus ca eu nu am dat de ele si cu siguranta as fi acceptat. Ea din nou raspunde ca nu voi primi nimic si cu asta basta. De necrezut cum ...pe bani mei sa ma trateze cineva in halul asta.  I-am facut cu oua si otet in email si le-am cerut sa imi inchida contul. Daca ei nu sunt in stare sa imi dea un bonus de 200 lei la cei 800 lei depusi,,,ce pretentii mai am sa imi dea bani la o suma mai mare castigata. FERITI-VA DE EI

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate