Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

peste un milion de mailuri yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#19
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View PostroxanaRabinowitz, on 04 decembrie 2016 - 12:52, said:

Fake ad... nu inteleg, adica ala NU vinde 1 milion de adrese sau nu corespund cu descrierea sau ce ? - e vorba de pret....5$ wtf? munca de cateva saptamani, o dai pe 5$...cred ca trimite vreun empty word

Oricum, la $5, neah, te astepti sa fie ceva neregula, dar nu in totalitate - are 2 comentarii. -- 2 comentarii, ambele ale lui, cu user diferiti -- anyway, las-o asa


#20
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 12:49, said:

..
Pe leakforum gasesti milionu ala + inca alte milioane MOKA !

#21
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View Postarbuneaionut, on 04 decembrie 2016 - 12:36, said:

N-ai sa rezolvi nimic daca ai avea 1 milion de conturi. mai toate mailurile or sa intre la spam si numai un NEBUN ar citi mailu primit de la un necunoscut. Referitor la bani, prost este ala care ar plati o astfel de baza de date... de mailuri Posted Image)). Cea mai buna solutie si sigura de facut bani este sa.. TE DUCI LA MUNCA Posted Image ... crede-ma ca tine.....

stiu ca tine ;) ....acum sunt la munca, de ex.....si fac asta de vreo 20 ani (munca, nu vandutul mailurilor)...cautam ceva extra, sa imbunatatim calitatea vietii, cel putin acum de sarbatori

#22
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 07.08.2008

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 12:45, said:

mda, ........halal pret..concurenta neloiala
Adica ai "muncit" mai mult decat ala? Posted Image Ai dat o cautare in plus pe Goagal sau care e faza?

Edited by tigerheart, 04 December 2016 - 12:59.


#23
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View Postblade0blade, on 04 decembrie 2016 - 12:57, said:

Pe leakforum gasesti milionu ala + inca alte milioane MOKA !

cred ca o sa ma predau.....nimeni nu vrea sa dea un pret CORECT....voi imi dati linkuri cu ceva moka

#24
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 12:59, said:


cred ca o sa ma predau.....nimeni nu vrea sa dea un pret CORECT....voi imi dati linkuri cu ceva moka

Pai de ce ti-as da tie fie si 1$ cand tu le-ai luat de pe un site de genu leakforum MOKA?!? Pentru munca prestata de tine sau de ce?

#25
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View Posttigerheart, on 04 decembrie 2016 - 12:58, said:

Adica ai "muncit" mai mult decat ala? Posted Image Ai dat o cautare in plus pe Goagal sau care e faza?

cateva saptamani de "munca"...

View Postblade0blade, on 04 decembrie 2016 - 13:00, said:

Pai de ce ti-as da tie fie si 1$ cand tu le-ai luat de pe un site de genu leakforum MOKA?!? Pentru munca prestata de tine sau de ce?

partea e ca nu sunt luate de pe nicun site, de genul leakforum....munca prestata, a fost sa le culeg timp de cateva saptamani

#26
roxanaRabinowitz

roxanaRabinowitz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 21.02.2016
Nu inteleg de ce nu iti convin preturile primite.
Fiecare este chiar si sustinut de diverse dovezi, dar tu le respingi ca sint fake sau nu stiu ce.....
Tu vrei cumva un pret exact si o modalitate precisa unde sa le vinzi, cu profit cit se poate de mare ?
Nu exista asa ceva.

#27
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 13:03, said:

partea e ca nu sunt luate de pe nicun site, de genul leakforum....munca prestata, a fost sa le culeg timp de cateva saptamani
Nimic nou sub soare, daca sunt luate din SPAm, cu atat mai mult... Pe leakforum macar gasesti bazele de date adevarate sparte de baieti si aruncate in ONLINE.
"Yahoo a recunoscut că 500 de milioane de conturi au fost compromise de hackeri în anul 2014. Yahoo abia ar fi aflat de breșa de securitate"
"Munca" ta este in zadar... Anyway nu stiu daca pe acest forum se poate promova astfel de actiuni... Daca se lasa deschis topicul in continuare, am sa pun si eu aici niste generatoare de VCC, de conturi de netflix etc etc. Ba mai mult, tu chiar le-ai valorifica Posted Image)))


Este oficial. Yahoo a anunțat că 500 de milioane de conturi ale utilizatorilor au fost compromise de către hackeri. Totul s-a întâmplat în 2014 și oficialii Yahoo sunt de părere că în spatele atacului a fost o grupare sponsorizată de un actor statal.
Hackerii ar fi atacat baza de date, iar conturile Yahoo afectate au fost publicate, alături de numere de telefon, date de naștere, parole și întrebări de securitate. Compania ar fi aflat despre atac abia în această vară, când o parte dintre informațiile enumerate mai sus au apărut pe internet, cu mențiunea că ele ar proveni de la un atac asupra Yahoo.

Edited by blade0blade, 04 December 2016 - 13:09.


#28
StarterHub

StarterHub

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.10.2016
Fiverr:

Identifici serviciul sau produsul, plasezi, platesti, daca esti multumit, eliberezi banii, daca nu, bye bye.

Deci nu exista sa fie teapa ca ala nu vede niciun ban daca nu face dovada ca a livrat ceea ce scrie in descriere.

Alte intrebari?

#29
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View PostroxanaRabinowitz, on 04 decembrie 2016 - 13:04, said:

Nu inteleg de ce nu iti convin preturile primite.
Fiecare este chiar si sustinut de diverse dovezi, dar tu le respingi ca sint fake sau nu stiu ce.....
Tu vrei cumva un pret exact si o modalitate precisa unde sa le vinzi, cu profit cit se poate de mare ?
Nu exista asa ceva.

am scris mai sus, ca am gasit unde sa le vand.....ma interesa daca cineva de pe acest forum, in masura in care stie, (nu doar ca esti esti online si vrei sa te bagi in seama), ar fi spus un pret corect....
de cautat pe google stiu si eu, si le-am vazut, si cu unii chiar am luat legatura, si unora chiar le-am platit acei 5$ (altora un pic mai mult)....toti sunt fakeri.........

Miss Roxana, out of this subject....daca ai depune o munca (orice fel de munca) timp de cateva saptamani, si ai vedea ca cineva iti ofera un pret asa de mic, nu ai fi deranjata? (doar tu fiind cea care stie ce munca ai depus)

Edited by Capo_Bastone, 04 December 2016 - 13:12.


#30
StarterHub

StarterHub

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.10.2016
Si apropo cu link-uri cu ceva moka.

Daca esti in stare sa faci o comparatie, de ce ai mai deschis topic pentru a intreba.

Sa nu trecem la partea cu utilitatea acestor email-uri ca acolo dispar si dolarii aia putin de ajungi sa ma platesti ca sa incep o campanie cu baza ta de date avand riscul sa imi ruinez afacerea daca accept sa le folosesc.

Si apropo, ai o baza de date despre care nu discutam, dar care poate fi vanduta de mai multe ori. Deci si acei 5-30 dolari iti pot aduce bani multi daca ai clientela. Sper ca ai prins-o din mers.

#31
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View Postblade0blade, on 04 decembrie 2016 - 13:07, said:

Nimic nou sub soare, daca sunt luate din SPAm, cu atat mai mult... Pe leakforum macar gasesti bazele de date adevarate sparte de baieti si aruncate in ONLINE.
"Yahoo a recunoscut că 500 de milioane de conturi au fost compromise de hackeri în anul 2014. Yahoo abia ar fi aflat de breșa de securitate"
"Munca" ta este in zadar... Anyway nu stiu daca pe acest forum se poate promova astfel de actiuni... Daca se lasa deschis topicul in continuare, am sa pun si eu aici niste generatoare de VCC, de conturi de netflix etc etc. Ba mai mult, tu chiar le-ai valorifica Posted Image)))


Este oficial. Yahoo a anunțat că 500 de milioane de conturi ale utilizatorilor au fost compromise de către hackeri. Totul s-a întâmplat în 2014 și oficialii Yahoo sunt de părere că în spatele atacului a fost o grupare sponsorizată de un actor statal.
Hackerii ar fi atacat baza de date, iar conturile Yahoo afectate au fost publicate, alături de numere de telefon, date de naștere, parole și întrebări de securitate. Compania ar fi aflat despre atac abia în această vară, când o parte dintre informațiile enumerate mai sus au apărut pe internet, cu mențiunea că ele ar proveni de la un atac asupra Yahoo.

nu incerc sa promovez absolut nimic.....intrebam de un PRET CORECT

View PostStarterHub, on 04 decembrie 2016 - 13:11, said:

Si apropo cu link-uri cu ceva moka.

Daca esti in stare sa faci o comparatie, de ce ai mai deschis topic pentru a intreba.

Sa nu trecem la partea cu utilitatea acestor email-uri ca acolo dispar si dolarii aia putin de ajungi sa ma platesti ca sa incep o campanie cu baza ta de date avand riscul sa imi ruinez afacerea daca accept sa le folosesc.

Si apropo, ai o baza de date despre care nu discutam, dar care poate fi vanduta de mai multe ori. Deci si acei 5-30 dolari iti pot aduce bani multi daca ai clientela. Sper ca ai prins-o din mers. - of course, boss.....


#32
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 13:14, said:


nu incerc sa promovez absolut nimic.....intrebam de un PRET CORECT

1$ per email address ! Pret corect. OK?!? Nu ai sa mai muncesti viata toata dupa vanzarea celor 1 milion. Am sa te contactez in privat sa vedem cum iti virez banii !

#33
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
Iti vand eu lista de 3 milioane mailuri firme SUA, ordonate in excel cu numele firmei, domeniul de activitate, website, etc., suna altfel, nu?
$50, promotie deoarece nu e curatata lista de inactive.

Edited by Mizu, 04 December 2016 - 13:20.


#34
roxanaRabinowitz

roxanaRabinowitz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 21.02.2016
Relax, nu sint fata si chiar muncesc, zi de zi (chiar si simbata si duminica), de ani de zile....
Iar calculatoare folosesc de mai multa vreme ca tine, mai mult ca sigur (treaba ta ca ti-ai pus varsta la profil).
Daca ai gasit unde sa le vinzi, nu ai ceva preturi de la tranzactii similare ?
Sau nu sint publice... sau deloc asemenea tranzactii similare ?
Oricum, eu ti-am dat un sfat cu negociere... ce nu e bine ?

Edited by roxanaRabinowitz, 04 December 2016 - 13:24.


#35
Capo_Bastone

Capo_Bastone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2016

View Postblade0blade, on 04 decembrie 2016 - 13:16, said:

1$ per email address ! Pret corect. OK?!? Nu ai sa mai muncesti viata toata dupa vanzarea celor 1 milion. Am sa te contactez in privat sa vedem cum iti virez banii !

cine poate rezista fara munca? eu unul nu pot...iar ideea de a avea un milion de euro peste noapte, sa fim seriosi, gandurile tineretii....mai bine in timp in facem
PS: accept CEC-uri/bitcoin/paypal/visa,master,AMEX/ aur-argint-platina/ sau dispus la negocieri, depinde ce ai

View PostroxanaRabinowitz, on 04 decembrie 2016 - 13:23, said:

Relax, nu sint fata si chiar muncesc, zi de zi (chiar si simbata si duminica), de ani de zile....
Iar calculatoare folosesc de mai multa vreme ca tine, mai mult ca sigur (treaba ta ca ti-ai pus varsta la profil).
na ca m-ai facut curios sa caut ce varsta mi-am pus.....luand dupa aceeasi logica a ta , nume de familie: BASTONE, prenume: CAPO, nu?

Edited by Capo_Bastone, 04 December 2016 - 13:25.


#36
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015

View PostCapo_Bastone, on 04 decembrie 2016 - 13:25, said:

cine poate rezista fara munca? eu unul nu pot...iar ideea de a avea un milion de euro peste noapte, sa fim seriosi, gandurile tineretii....mai bine in timp in facem
PS: accept CEC-uri/bitcoin/paypal/visa,master,AMEX/ aur-argint-platina/ sau dispus la negocieri, depinde ce ai


na ca m-ai facut curios sa caut ce varsta mi-am pus.....luand dupa aceeasi logica a ta , nume de familie: BASTONE, prenume: CAPO, nu?

Am grau si porumb. sunt old school... facem un TROC?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate