Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

un antivirus gratis si bun

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
viceroy56

viceroy56

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,969
  • Înscris: 28.10.2006
Pentru orice software exista pe site-ul producatorului specificate cerintele minime si recomandate de sistem: atat hardware cat si software.
In functie de cele spuse de proucator alegi solutia. In cazul tau nu prea ai de ales, dat fiind combinatia hard+soft cu performante extrem de reduse pentru anul 2016(7).

#20
Anca12

Anca12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 12.04.2008
360 Total Security. Free. Foloseste mai multe motoare, inclusiv de la BitDefender. Scanare in timp real, face curat in registri etc.
Functioneaza inclusiv in WinXP.

#21
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

 linuxnoob0008, on 03 decembrie 2016 - 12:24, said:

Avira sta 100 de ani sa se instaleze, Avast sta 100 de ani sa scaneze,
Nu are importanta daca Avira sta mult timp sa se instaleze, conteaza sa blocheze virusi, spioni si hackeri. Avast nu conteaza daca sta 100 ani ca sa scaneze, probabil ai hadd-uri de capacitate mare sau sunt prea batrane. Oricum ca sa nu scaneze antivirusul 1 data pe saptamana cred ca poti dezactiva sheduled scans si vei scana cand ai tu chef si timp mai mult. Totusi eu ti-as recomanda asa: 1. Avira free dar nu vreau sa gresesc si cred ca Avira Total Security Suite e mult peste cel free; 2. McAfee Internet Security e foarte lejer si am impresia ca momentan inca mai e gratis. Intri aici si te inregistrezi gratuit: http://sharewareonsa...way-coupon-sale ; 3. Windows Defender e si el free si foarte eficient; 4. Avast. Daca pui parole: de Bios , de Windows extensii pentru blocat reclame si pentru blocat site-uri periculoase, daca updatezi Windows, Drivere, Browser, Antivirus, si daca updatezi si restul programelor de pe pc-ul tau nu cred ca vei avea vreo problema cu oricare din antivirusii mentionati de noi de pe aici de prin zona. Posted Image

Edited by IcecreamAlex, 03 December 2016 - 21:44.


#22
MhG_51

MhG_51

    :)

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,319
  • Înscris: 04.05.2009
Pentru Windows Embedded Standard, cauta in alta parte.
Inchis!

LE:
Ca fost M, totusi....

Edited by MhG_40, 06 December 2016 - 12:20.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate