Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Problemă Xbox 360.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
IShad0WI

IShad0WI

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2016
Salutare. Nu știu dacă am postat in categoria potrivită dar am o problemă.. Am achiziționat de curând două stick-uri USB Cruzer Blade 16GB. Am mai avut unul inainte, tot de la SanDisk dar alt model. Problema incepe odată cu introducerea USB-urilor CB in Xbox. Orice ar fi pe stick nu apare pe consolă, aceasta zicând că nu există nimic pe USB, iar când il introduc iar in PC, dispare absolut orice era inainte și apar următoarele fișiere:
-----------------------------------------
tra.   1  <FLDR>
@ 1,6 G
1    3,2 M
4    0 o
i 110 o
-----------------------------------------

Acestea nu merg nici șterse, nici folosite și trebuie să formatez stick-ul iar. După formatare (FAT32) se intâmplă același lucru dacă bag stick-ul in consolă.
In schimb, am observat că spațiul ocupat inainte rămâne (ex.: Stick-ul e gol, il bag in Xbox, il bag in PC, fișierele de mai sus apar, memoria spune 14,8 G din 14,8 G liber).
Ce aș putea face?

#2
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,513
  • Înscris: 06.01.2012
E posibil ca xbox-ul sa formateze stickul intr-un sistem de fisiere automat atunci cand il conectezi.
De ce il conectezi?
Pentru salvari?

#3
IShad0WI

IShad0WI

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2016

View Postjeffy86able, on 30 noiembrie 2016 - 12:58, said:

E posibil ca xbox-ul sa formateze stickul intr-un sistem de fisiere automat atunci cand il conectezi.
De ce il conectezi?
Pentru salvari?
Nu, pun jocuri pe el pentru un prieten. Am incercat și să copiez jocul pe stick după ce consola a băgat fișierele alea și tot dispar după.

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Pai garaj disc tot nu ii merg jocurile.

Deci le copiezi degeaba.

#5
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,513
  • Înscris: 06.01.2012

View PostIShad0WI, on 30 noiembrie 2016 - 13:02, said:

Nu, pun jocuri pe el pentru un prieten. Am incercat și să copiez jocul pe stick după ce consola a băgat fișierele alea și tot dispar după.
Pai cine ti-a zis ca ar merge asa?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate