Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 

Mica Bradeanu s-a retras de la echipa nationala de handbal

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Mehmedovici si Gulden sint fenomenale. Nu stiu cum le-au adus la CSM. Mai ales Mehmedovici, care vine de la o echipa mai tare pe hartie.

#20
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Acum in urma cu vreo 10 ani tin minte ca aveam o jucatoare care era considerata de mare perspectiva, Tacalie. Toti vorbeau despre ea. Intre timp, Neagu a crescut peste ea. De Tacalie nu s-a mai vorbit mult. Nu a mai ajuns asa valoroasa ? Am vazut ca a jucat si pe afara si acum e parca la Corona. Dar prin nationala n-am prea vazut-o.

#21
cristalqw

cristalqw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,384
  • Înscris: 19.02.2009
Tacalie a avut si ea momentele ei. In afara de Tadici, nimeni nu a luat-o la nationala de seniori. Mai cu accidentari, a trecut timpul si are si ea 27 de ani.
Acum Laszlo e "viitorul".

#22
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Chiar ii simt lipsa lui Tadici, acest Trefilov al Romaniei. :)

#23
cristalqw

cristalqw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,384
  • Înscris: 19.02.2009
Eu nu ii simt lipsa, era prea nevrozatsi se le cam altoia pe fete cu palma.
Imi placeau mult la TO: "vedeti la rromca aia sa nu mai traga". "hai ca se poate", "nu mai stati ca proastele,ridicati mainile sus" etc.

#24
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Asta e tipic la noi, strainii vin cu tabla si arata scheme de joc, la noi "hai, pe ele!", "hai ca se poate!", etc. Ce sfaturi tactice mai sint si astea ?

#25
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,444
  • Înscris: 02.09.2016

 cristalqw, on 04 decembrie 2016 - 10:51, said:

Tacalie a avut si ea momentele ei. In afara de Tadici, nimeni nu a luat-o la nationala de seniori. Mai cu accidentari, a trecut timpul si are si ea 27 de ani.
Acum Laszlo e "viitorul".
Da , Cristina !  si mai sunt si alte jucatoare foarte tinere...am vazut la Lot  o jucatoare care trage extraordinar  cu mana stanga : Laura Popa...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate