Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Îndrăgostit până peste cap, dar fără nicio idee de a o surprinde pe "făptașă"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
303 replies to this topic

#289
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Isi face unghiile..sa o zgîrie bine.

#290
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Am inteles femeile ca pe un postulat, dar niciodata ca pe o teorema.
Ma retrag, in glorie, momentan. Mi-a dat Rixthinna like.

#291
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
Nu, zice aia ca vine de la iubitul lui.Da" poate tocmai asa ii place ei, mai stii?

Sa vezi atunci teoreme si postulate.

#292
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Doc-ul a deschis topic la Girsl at play.....dracu' l-a pus....

#293
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si a primit ce-a meritat asteptat? Posted Image

#294
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Sa-l lasam sa respire putin, poate aflam mai multe in episodul 2.

#295
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,471
  • Înscris: 21.04.2014
Intre timp luam lectii de florarie si de manichiura. Posted Image
Baieti, notati-va: "O zi in care n-ati daruit macar o floare, o sa va bucurati de gheare !" !Posted Image

Edited by honeybee, 26 November 2016 - 00:32.


#296
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Care scapa de amandoua e baiat descurcaret.....:bigwhitegrin:

#297
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
barbatii nu dau 2 bani pe unghii. ba chiar alea false sau cu briz-brizuri pe ele imi par de vrajitoare/pitipoance.

daca are adidasi sau tocuri plus imbracaminte mulata e perfect. unghii, inele, bratari, firme..nu ma intereseaza, n-am cum sa le observ, daca le observ inseamna ca-s imense deci manelistice.

#298
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
bad post

Edited by al-padrino, 26 November 2016 - 01:38.


#299
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007

View PostRixthinna, on 25 noiembrie 2016 - 23:26, said:

Ideea era de a dezvola o dicutie in sensul peocuparilr ei, nu despr formula 1. Era vorba de un principiu.

Si ce te face sa crezi ca unghiile sunt o preocupare pentru ea? Adica in cazul in care nu e mega superficiala, unghiile sunt o chestie pe care o faci si sta acolo, nu o chestie despre care sa discuti. De asemenea, de ce tragi direct concluzia ca pe fata nu o interseaza formula 1?

#300
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,408
  • Înscris: 04.08.2010

View PostRixthinna, on 25 noiembrie 2016 - 23:39, said:

nu mai zice nimic baiatul, cred ca a pus de mamaliga.
Am vrut să urmăresc în linişte ce se mai debitează pe-aici... Şi am găsit discuţii despre oja şi unghii... N-o să abordez subiectul ăsta nici dacă ar fi ultima mea soluţie de a mă apropia de ea... Pentru mine, topic-ul s-a încheiat după primele 10 pagini, cu unele excepţii... Aţi crezut că glumeam/eram băut când am spus că mă retrag? În descrierea aflată la profilul meu de pe forum am zis că sunt "respectuos (doar cu cei care merită), nemilos (idem)". Am fost jignit, am întors "complimentul". Simplu... Posted Image Îmi pare rău doar pentru acei oameni minunaţi pe care i-am întâlnit aici (pentru că din fericire au fost şi astfel de cazuri, altfel înnebuneam definitiv...) şi cu care voi păstra legătura pe privat sau pe FB. Nu meritau să fie băgaţi în aceeaşi oală cu cei care mi-au lăsat gustul amar.

Revenind... Abia aştepţi să dau greş, ca să te bagi pe fir. Mă mir că nu mi-ai cerut până acum adresa lui "miss C." ca să-i faci o vizită şi s-o convingi că n-o merit şi ce om de nimic sunt. Posted Image

P.S.: Dacă voi avea nevoie de o consolare, stai liniştită că te voi căuta. Posted Image Mi-am lăsat şi barbă, aşa cum îţi place ţie. Posted Image

View Postsilesax, on 25 noiembrie 2016 - 23:41, said:

Isi face unghiile..sa o zgîrie bine.
Da, mi-am pus şi nişte ştrasuri faine ca să dea bine cu oja. Posted Image

View Postal-padrino, on 26 noiembrie 2016 - 00:02, said:

Doc-ul a deschis topic la Girls at play.....dracu' l-a pus....
Posted Image

View PostMembruAnonim, on 26 noiembrie 2016 - 00:21, said:

Si a primit ce-a meritat asteptat? Posted Image
Da, ai scris bine prima oară, nu trebuia să tai. Posted Image

Edited by Cipry7, 26 November 2016 - 10:25.


#301
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostCipry7, on 26 noiembrie 2016 - 10:16, said:

Am vrut să urmăresc în linişte ce se mai debitează pe-aici... Şi am găsit discuţii despre oja şi unghii... N-o să abordez subiectul ăsta nici dacă ar fi ultima mea soluţie de a mă apropia de ea... Pentru mine, topic-ul s-a încheiat după primele 10 pagini, cu unele excepţii... Aţi crezut că glumeam/eram băut când am spus că mă retrag? În descrierea aflată la profilul meu de pe forum am zis că sunt "respectuos (doar cu cei care merită), nemilos (idem)". Am fost jignit, am întors "complimentul". Simplu... Posted Image Îmi pare rău doar pentru acei oameni minunaţi pe care i-am întâlnit aici (pentru că din fericire au fost şi astfel de cazuri, altfel înnebuneam definitiv...) şi cu care voi păstra legătura pe privat sau pe FB. Nu meritau să fie băgaţi în aceeaşi oală cu cei care mi-au lăsat gustul amar.

Revenind... Abia aştepţi să dau greş, ca să te bagi pe fir. Mă mir că nu mi-ai cerut până acum adresa lui "miss C." ca să-i faci o vizită şi s-o convingi că n-o merit şi ce om de nimic sunt. Posted Image

P.S.: Dacă voi avea nevoie de o consolare, stai liniştită că te voi căuta. Posted Image Mi-am lăsat şi barbă, aşa cum îţi place ţie. Posted Image


Da, mi-am pus şi nişte ştrasuri faine ca să dea bine cu oja. Posted Image


Posted Image


Da, ai scris bine prima oară, nu trebuia să tai. Posted Image
Mai flacau,de ce te superi? La ce  te asteptai de la un forum de discutii? La solutii cum sa iti invingi timiditatea sau lenea si sa o abordezi pe respectiva? Pai astea nu ti le poate da nimeni.Tu singur trebuie sa le gasesti si sa le aplici.De unde  sa stie userii de pe un forum ce fel de persoana e respectiva,ce reactii poate avea la un anumit tip de comportament sau gest? E absurd sa crezi ca solutiile sunt la altcineva.Tu daca ai fi indragostit de ea ai gasi si solutii,dar am impresia ca doar iti place sa iti plangi de mila si te complaci in ideea ca nu ai sa reusesti.Sunt si oameni care scapa ocazii,persoane  datorita lipsei de curaj,dar daca ai sa continui asa...ai sa ajungi o acritura care invinovateste pe toata lumea pt esecurile lui.Pana nu ai sa faci primul pas nu ai sa stii daca te vrea sau nu fatuca.Sau ti-e frica de refuz?:)

#302
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Si uite asa, socializarea inutila intre puberi, de pe Facebook, s-a transferat aici... De asta femeile de oras sunt mai mereu frigide iar baietii de corporatie nu au aproape niciodata putza...

#303
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015

View Postrosix, on 26 noiembrie 2016 - 15:06, said:

Si uite asa, socializarea inutila intre puberi, de pe Facebook, s-a transferat aici... De asta femeile de oras sunt mai mereu frigide iar baietii de corporatie nu au aproape niciodata putza...
Merge la sala cu ea!

View Postisisceanoua, on 26 noiembrie 2016 - 11:06, said:

Mai flacau,de ce te superi? La ce  te asteptai de la un forum de discutii? La solutii cum sa iti invingi timiditatea sau lenea si sa o abordezi pe respectiva? Pai astea nu ti le poate da nimeni.Tu singur trebuie sa le gasesti si sa le aplici.De unde  sa stie userii de pe un forum ce fel de persoana e respectiva,ce reactii poate avea la un anumit tip de comportament sau gest? E absurd sa crezi ca solutiile sunt la altcineva.Tu daca ai fi indragostit de ea ai gasi si solutii,dar am impresia ca doar iti place sa iti plangi de mila si te complaci in ideea ca nu ai sa reusesti.Sunt si oameni care scapa ocazii,persoane  datorita lipsei de curaj,dar daca ai sa continui asa...ai sa ajungi o acritura care invinovateste pe toata lumea pt esecurile lui.Pana nu ai sa faci primul pas nu ai sa stii daca te vrea sau nu fatuca.Sau ti-e frica de refuz?Posted Image
Parca aia e un obiect, nu are opinia ei, dreptul de a alege. Cand am zis asta s-au strofocat multi pe aici, au zis ca aia are ifose, etc...
adica tu te gandesti 9 luni sa scoti un sunet, ea trebuie sa raspunda da, si pe loc daca se poate.
Sau, daca spun asta, se interpreteaza ca am nu stiu ce du @initiatorul. Nu e asa, trebuie sa inteleaga exact cum stau lucrurile.
poate il place si e ok, de unde sa stiu?

***

@Cipry, de unde sa stiu ca dai gres si nu joci la dublu?
Ce te face sa crezi ca as face avansuri cuiva, necunoscut, pe un forum?
Sau nu stii de gluma? Am vrut sa te incurajez, sa te inveselesc, sa te aduc cu picioarele pe Pamant.
Am vrut sa intelegi prin faza cu barba faptul ca as fi ales intre un bogat (cel de la formula 1, nu mai stiu cum il chema) si unul ce m-ar fi atras cumva fizic, chiar daca nu e la fel de avut. Intelegi asta?
Trebuia sa intelegi ca si ea poate avea preferintele ei, dar si faptul ca poate alege unul mai sarac, in locul unuia mai celebru, etc.
Tu ai luat totul personal din cat vad.

Chiar iti doresc cu sinceritate mult succes!

Edited by Rixthinna, 26 November 2016 - 16:02.


#304
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View PostMizu, on 19 noiembrie 2016 - 16:24, said:

E cam invechita chestia cu floarea, cafeaua pe birou, etc., dar pana la urma multe gesturi din astea depind 100% de impresia pe care o lasi. Daca esti Brad Pit va fi considerat romantic, indraznet, dar daca esti Steve Buscemi se va uita la tine ca la un ratat.


Nu înţeleg comparaţia asta, ce are Steve Buscemi?

[ http://stream1.gifsoup.com/view4/4871220/mr-pink-plays-the-fiddle-o.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Velaxa, 27 November 2016 - 12:46.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate