Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Viitorul site-urilor de socializare

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,235
  • Înscris: 24.02.2007

View PostVladBtz, on 12 noiembrie 2016 - 18:48, said:

La inceput conteaza cel mai mult ideea sau cunostintele de implementare ?

Din ce zici nu pari sa ai nici o idee revolutionara si nici nu stii cum sa obtii tehnic asa ceva. Deci cam pica ideea.

Poti urmari insa dezvoltarea a ceva mai mult sau mai putin similar: http://forum.softped...531-fast-forum/

#20
heAdgN

heAdgN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 22.10.2016
Pentru un site gen Facebook te-as putea ajuta eu daca ai tu domeniu si Webhost. Imi dai mesaj daca vrei.

Edited by heAdgN, 13 November 2016 - 19:20.


#21
republicall

republicall

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 26.02.2008
Ar merge o retea de socializare pentru tineri, la 21 de ani sa fii dat afara automat.

Sau ceva de matrimoniale dar care sa-ti ascunda profilul real dar in acelasi timp sa-l vezi pe cel real al partenerului de discutii. Stiu ca e cam imposibil logic, dar asta ar sparge un pic piata.

#22
cdsoft

cdsoft

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 03.11.2016
Cred ca vrei sa spui cu ceva gen "dublu profil": unul public accesibil oricui, si unul privat accesibil partenerilor de discutie. Doar ca asta poate face si Facebook daca vrei.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate