Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Abuz sau normalitate

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
93 replies to this topic

#91
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013

View Postpierre_de_timp, on 12 noiembrie 2016 - 10:53, said:

Posted Image Posted Image





Sa ai o viata frumoasa, Victoras! Posted Image
???? poti sa explici ce vrei sa zici?

View PostDigynykraf, on 12 noiembrie 2016 - 11:06, said:

Prietenul tau in calitate de pagubit, nu a reusit sa ii convinga pe politisti ca s-a produs o infractiune.
Daca portofelul pot intelege ca i-a fost sustras. Geaca nu i-a fost sustrasa, ci a uitat-o. (La fel ca si portofelul.?!)

Citind printre randuri, prietenul tau a mers la fetite beat. Portofelul s-a evaporat, s-a apucat de scandal.


Tu nu aveai nicio calitate. Nici de martor, nici de pagubit. Politistii nu aveau ce explicatii sa iti dea.
In plus, i-ai tratat prea familiar. Refuzul salutului era actiunea normala. Acceptarea gestului fiind deosebit de interpretabila.

Daca voiai sa il ajuti trebuia sa ceri informatii de la Alex. Nu ai facut-o, pentru ca nu era in stare sa le ofere.
Deci cum ar fi putut sa le obtina politistii?


Toata povestea este despre cum ti-a fost ranit ego-ul. Treci peste.
Nu e un abuz, cel mult o lipsa de profesionalism.
O oglinda a lipsei tale de respect la adresa lor.
tot nu inteleg de ce indiferent daca era beat sau nu nu se punea problema si unui furt pe bune?
in rest in ceea ce priveste salutul...anyway...cine are nevoie de politistii romani...ideea era ca a vrut sa se intereseze de prietenul lui...prea putin interesa cine sunt politistii aia....

View Postandreic, on 12 noiembrie 2016 - 11:28, said:

Ce vrei sa faca cu o persoana beata, sa ia declaratii ? Ar fi nule.


Corect.
nu inteleg de ce pe moment trebuiau luate declaratii. puteau astepta pana se trezea respectivul.....

#92
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Eu nu stiu unde a fost cam doua ore. Eu am ramas cu un prieten la poveste, el a zis ca merge acasa, era mort de beat. Pe aia nu stiu de unde a racolat-o. Cand am mers si eu acasa el era cu politia si cu respectiva, concret nu stiu nimic, deoarece alcoolemia lui nu ii permitea sa imi ofere prea multe detalii.

Un singur lucru am inteles: cu respectivul nu mai am ce iesi, nu vreau sa ma trezesc calcat in picioare sau luat pe sus din cauza lui. Si da, cand bea e prost.

#93
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
mai conteaza si circumstantele in care a ajuns politia acolo....

#94
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Inițiatorul ne roagă să închidem topicul pentru că, citez:

Quote

m-am elucidat asupra unor aspecte  


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate