Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Romania: locul 4 mondial la viteze 4G

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
RedDev

RedDev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,924
  • Înscris: 29.10.2014
În primul rând la RDS e aproape 5 euro și apoi e abonament. Aici la Free poți să iei cartelă doar pentru o lună.

#20
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Daca tu incerci sa compari tarifele operatorilor low cost in Franta cu Digi mai bine o lasi balta.
Nu exista operator in Europa mai ieftin ca Digi.

#21
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
Ne-a surclasat Ungaria? Praf în ochi. Hungary e doar o fâșie de pământ de dimensiunea Bărăganului cu câteva milioane de locuitori. Statisticile astea nu sunt realizate și pe baza altor factori, date și detalii semnificative. Oricum, stam bine la net, asta e sigur. Măcar de am sta tot atât de bine și la alte segmente esențiale ale societății. Degeaba ai net la superviteza pe drum dacă riști la oricare pas pe șosele să îți faci praf în gropi mașina, familia și alte victime colaterale. M-ar fi bucurat să citesc că suntem locul 4 în lume la infrastructură, sănătate, educație, nivel de trai, cultură și multe altele.

#22
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,383
  • Înscris: 14.10.2008
Sau mai ales te musca cainii maidanezi cand vrei sa faci o banala plimbare sa nu fii extrem de sedentar, asa sunt orasele noastre, de Absurdistan.

#23
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011

View Postdanutz1, on 11 noiembrie 2016 - 19:57, said:

Daca Digi ar fi singurul operator de la noi as mai zice dar ponderea lui nu e decat de 25%.
De ce nu ceri acoperire si de la corporatisti care cer 5 euro/GB? Ei au 75% pondere in piata si pot schimba ierarhia.

Păi poate unii sunt mai fraeri,  eu dau sub 1€ pe GB la Orange/Voda.  Se mai uită ăia şi la faţa omului..

#24
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
Văd că vorbiți de 4G Digi.Mobil. Ăla e cel mai melc 4G comparat cu al celorlalți.

#25
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,383
  • Înscris: 14.10.2008
Nu neaparat melc cat volatil, pe 2.600 Mhz este ca o boare ce dispare mai ales daca antenele nu sunt pe un bloc de 10 etaje ci pe piticanii de 4 etaje cum sunt in Slatina toate cu exceptia uneia singure.

3 G-ul Digi Mobil intr-adevar este melc iar in timpul unui apel nu ai net deloc daca nu prinzi Wi-Fi.

Edited by Neaceasca85, 16 November 2016 - 01:06.


#26
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
La Telekom maximul e 150 Mbps, dar la ăilalți e de 300 Mbps. Fizic Digi.Mobil are 4G de maxim 112 Mbps (parcă).

#27
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,383
  • Înscris: 14.10.2008
Lumia mea 640 52 prinde pe Wi-Fi, tot 52 pe 4 G langa antena, nici nu-mi trebuie mai mult pe mobil, 10-20 mbps sunt de ajuns, tot 20 mi-ar ajunge si pe net fix, dar sunt fiber maniac si speed test maniac, asa ca am 1 Gbps. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 16 November 2016 - 01:29.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate