Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Black Friday Digi Mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#37
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View PostDIGI_Helper, on 15 noiembrie 2016 - 15:59, said:

Acest aspect se va verifica la sediu.
Ok, multumesc frumos pentru raspunsuri!

#38
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Eu nu inteleg nimic din oferta. Scrie "La Digi Mobil oferta de Gold Friday* are si plusuri, si minusuri! Vino cu numarul la Digi Mobil intre 11 si 21 noiembrie si ai PLUS pana la 400 de lei reducere la telefoane sau MINUS 50% reducere la abonament pana la 12 luni*.

Sa vin cu care numar ? Poate fi si un numar de digi ?

#39
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 06.04.2006
nu.oferta e doar la portarea din alta retea.pt clientii care vor doar abonament,fara portare,se ofera o reducere de 100 de ron.experimentat azi.

#40
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Cum banuiam. Inseamna ca nu e practic un black friday, in sensul real. La black friday dai la toti, nu bagi conditii. Dar ce ma mir. rds e firma asta care la unii da 1 gbit cu 39 lei, iar mie imi da 100 mbit tot cu 39 lei.

Edited by Ion_de_la_Raion, 16 November 2016 - 17:59.


#41
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,432
  • Înscris: 08.06.2005

View PostIon_de_la_Raion, on 16 noiembrie 2016 - 17:59, said:

Dar ce ma mir. rds e firma asta care la unii da 1 gbit cu 39 lei, iar mie imi da 100 mbit tot cu 39 lei.
Si cine te opreste sa treci pe noua oferta? Fiberlink 100 acum e 28 lei. Eu am facut modificarea telefonic in Octombrie si platesc 34 lei la FL500.

#42
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
De ce as trece de la Fiberlink 2 la Fiberlink 100 ? Plus ca le mai dau si idei sa ma treaca pe EoC.

Cred ca sint caz unic in tara care are fibra optica pe scara si nu vor sa ofere Fiberlink mai mult de 100.

Edited by Ion_de_la_Raion, 17 November 2016 - 19:40.


#43
wild_one_ro

wild_one_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 18.10.2008
ion ... dute si schimba abonamnetul nu iti face probleme . platesti aiurea.
chiar daca nu folosesti toata banda lor care ti-o dau dar platesti mai putin

Edited by wild_one_ro, 17 November 2016 - 22:26.


#44
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Vai de pubipla astora de la RDS, mi-au trimis sms-ul ala cu 400 de ron reducere la telefoane si -50% la abonament, dar la mine nu e valabil din cauza ca sunt deja client. Atunci la ce dracu mai trimiti sms si ma chemi acolo?

Plus ca mai incearca sa ma si prosteasca, J5 2016 si A5 2016 sunt cu minim 150 de RON mai scumpe decat la oricare alt magazin dar ala din magazinul Digi o tinea langa ca nu e asa. Plus, daca iau telefon de la ei, trebuie sa prelungesc toate serviciile pe 2 ani Posted Image Posted Image .

Ok, sa mai astepte gusteri, azi nu le-a mers!

#45
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

View Posttiestodj20, on 18 noiembrie 2016 - 10:31, said:

Vai de pubipla astora de la RDS, mi-au trimis sms-ul ala cu 400 de ron reducere la telefoane si -50% la abonament, dar la mine nu e valabil din cauza ca sunt deja client. Atunci la ce dracu mai trimiti sms si ma chemi acolo?

Plus ca mai incearca sa ma si prosteasca, J5 2016 si A5 2016 sunt cu minim 150 de RON mai scumpe decat la oricare alt magazin dar ala din magazinul Digi o tinea langa ca nu e asa. Plus, daca iau telefon de la ei, trebuie sa prelungesc toate serviciile pe 2 ani Posted Image Posted Image .

Ok, sa mai astepte gusteri, azi nu le-a mers!


1. Oferta se adreseaza alora care au numere si in alte retele si vor sa le porteze in DiGi
2. Telefoanele sunt mai scumpe, dar sunt oferite in rate, fara adeverinte de salariu, card nush'de care s.a.m.d.
3. Care e problema daca prelungesti serviciile?

#46
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,625
  • Înscris: 28.11.2001

View Postsarbulb, on 11 noiembrie 2016 - 16:43, said:

Mu-mu !

E cu discount?

#47
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
1. Daca oferta se adreseaza alora care nu au numere in Digi, de ce primesc eu mesaj?
2. Cu "card nu stiu de care", asa cum zici, nu ai nevoie de nimic, te duci, platesti si ai telefonul tot in rate dar mai ieftin. Si ar fi bine ca mistretul de la magazinul Digi sa nu incerce sa ma prosteasca, sa-mi spuna ca nu e mai ieftin in alta parte.
3. De ce sa prelungesc toate serviciile pentru ca iau un telefon, ce legatura are telefonia cu cablul tv si internetul? Eventual, prelungesc doar contractul pentru telefon, nu si pentru celelalte servicii, pe 2 ani.

Edited by tiestodj20, 18 November 2016 - 11:53.


#48
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
1. Oferta se adreseaza celor care vor sa-si porteze numarul din alta retea in Digi. Exista oameni care au abonamente pe mai multe retele. Hai, ca nu e greu/
2. Pentru "cardul nu stiu de care" ai nevoie de umblat pe la banci cu adeverinte si toate cele. "Mistretul" de la magazin isi face treaba: incearca sa-ti vanda ceva. Tu, cum esti baiat destept si cunosti toate ofertele, ai posibilitatea de a alege.
3. Nu stiu daca intelegi conceptul de "pachet de servicii". Primesti acel dicount doar daca prelungesti celelalte servicii. Daca te uiti bine pe oferta vei intelege - am stabilit deja ca esti baiat destept.

Edited by filip.serban, 18 November 2016 - 11:57.


#49
KENSINGTON

KENSINGTON

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,513
  • Înscris: 30.03.2005
Am luat azi un Lenovo K6, cu 550, discount. Deocamdatã merge impecabil.

Edited by KENSINGTON, 18 November 2016 - 14:05.


#50
`Giovanni

`Giovanni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 22.12.2006
Am fost si eu in magazin si la fel au spus, ca oferta e valabil doar pentru clientii noi...
Am sunat la relatii clienti si mi-au confirmat ca e valabil si pentru clientii existenti nu doar cei noi.

Astia platesc angajatii din magazine degeaba.

#51
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Cineva din toata reteaua asta e incompetent, inclin sa cred ca aia  din magazine.

#52
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,189
  • Înscris: 18.04.2008

View Posttiestodj20, on 18 noiembrie 2016 - 11:50, said:

3. De ce sa prelungesc toate serviciile pentru ca iau un telefon, ce legatura are telefonia cu cablul tv si internetul? Eventual, prelungesc doar contractul pentru telefon, nu si pentru celelalte servicii, pe 2 ani.

Dar așa e și la ceilalți Posted Image

#53
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002
La Gigi urmatorul Black Friday o sa ne dea cate o friptura si niste bani de buzunar, ca deja nu prea mai au ce sa ofere, cand faci dumping si te duci cu preturile jos , kakaia black fridaya....

#54
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View PostKyKyKyKy, on 18 noiembrie 2016 - 19:20, said:


Dar așa e și la ceilalți Posted Image

Ar putea sa schimbe prostia asta, nu reusesc sa-i prosteasca pe toti desi incearca din rasputeri.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate