Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Company of Heroes 2 - ce pachete sa cumpar ?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
pinguinul666

pinguinul666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,710
  • Înscris: 06.10.2015
sal

in acest LINK, se vad toate pachetele Coh 2.
insa pe mine nu ma intereseaza atat aspectul de campanie, ci mai mult cel de multiplayer sau skirmish (vs A.I. solo).

in acest scop, imi trebuiesc toate pachetele care se pot juca in multiplayer - care banuiesc, sunt mai putine decat numarul total, caci in numarul total intra si pachete strict dedicate campaniei single player.

deci, eliminand pachetele dedicate campaniei single player, care pachete din oferta sa le cumpar pt a putea juca in multiplayer sau skirmish A.I. solo?

si desigur, o intrebare poate prosteasca - e posibil skirmish solo vs A.I. de diferite dificultati? stiu ca era in CoH 1!

voi ce spuneti?

#2
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,899
  • Înscris: 24.12.2010
pentru skirmish si multiplayer, fara misiuni, ai nevoie de:
Company of Heroes 2 - pentru soviet si german army
CoH 2 - The Western Front Armies: US Forces - pentru USF
CoH 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West - OKW army
Company of Heroes 2 - The British Forces - pentru UKF

poti cumpara oricare dintre factiuni, ele functioneaza independent una de cealalta
daca vrei sa ai toate armatele, mai bine te orientezi la un bundle, de obicei faci o economie de vreo 10-20%.
mai ai rabdare ca de black friday si craciun se fac reduceri groase, de pana la 80% (eu anul trecut am luat master collection, asta include absolut tot, cu 78% reducere)
si da, poti juca solo pe diferite nivele de dificultate.

Edited by mikaell, 10 November 2016 - 18:45.


#3
N62B44

N62B44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,797
  • Înscris: 02.02.2010
mikaell ti-a dat un sfat corect. Ai in vedere ca jocul a fost lansat in 2014 parca si deja baza de utilizatori incepe sa scade vertiginos.
Inclusiv in jocurile vs AI stau cateodata 10 min pana se gasesc 2-3 jucatori si asta la ore normale.
Jocul e scris cu picioarele iti trebuie sistem foarte bun ca sa vezi peste 60 fps-uri cu grafica pe mediu-high.

#4
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,899
  • Înscris: 24.12.2010
chiar in 2013 a fost lansat urmand ulterior sa adauge factiuni treptat.
probleme cu jucatorii online eu nu am avut, adevarat ca-l joc dupa ora 18:00. posibil dimineata sa astepti 10 minute. insa dupa cum arata aici, eu zic ca sta destul de bine cu 4-5000 jucatori online zilnic http://steamcharts.com/app/231430#7d
in afara de asta, trebuie sa ai in vedere ca baza de comandanti care o ai la inceput e cam basic, posibil sa bagi si acolo ceva bani, iar la comandanti nu prea au reduceri, preturile fiind intre 3 si 5 euro. iar dupa noul update ce l-au avut nu cu mult in urma, nu mai cad comandanti la dropuri.
overall, cred ca e un joc de strategie ww2 ok, cat de future e, nu stiu.

PS. il joc pe un gtx 970 cu detalii la maxim, nu am probleme cu el.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate