Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Recomandare script E-commerce

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ktulu22

ktulu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 21.04.2007
Salutari,
Am o nelamurire. Ce mi-ati recomanda pentru a face un magazin on-line? Ar trebui sa fie usor de administrat, iar produsele (aproximativ 30000) ar trebui sa fie usor de importat dintr-un fisier .xml sau .csv. Am incercat Woocommerce si plug-in All Import. Produsele erau importate, dar fotografiile produselor nu (gazduite pe site-ul furnizorului).


Multumesc.

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,815
  • Înscris: 07.08.2008
Eu folosesc Opencart + un modul pentru import/export - https://www.opencart...extension_id=17 - e destul de usor de importat, la partea cu pozele trebuie sa introduci calea catre folderul cu poze unde e poza respectiva(va trebui sa incarci poza pe site, nu preia din alta parte).

#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
Mai usor ca woocommerce nu e niciunul de administrat, dar te obisnuiesti la un moment dat :)
Toate platformele sunt complexe, asa si trebuie sa fie, s-au dezvoltat deoarece lumea are nevoie de acele optiuni. Fa pe aia care crezi ca ti se potriveste mai bine https://www.cmscriti...erce-platforms/

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Lucrez acum pe woocommerce si Prestashop


woocommerce ii foarte usor dar trebuie sa ii aduci niste imbunatatiri elementare prin plug-ins.
Prestashop ii gata avansat dar ii mai complicat de configurat.

nici eu nu stiu pe care sa-l aleg. as ramane pe woo pentru ca nu-mi trebuie nimic complicat si-mi integreaza platile mai bine decat presta. insa pe woo tre sa lucrez la shipping fees si inca nu m-am prins cum se face ce vreau eu.

#5
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013
opencart

#6
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Opencart recomand si eu.
Multe module.....cu un mic efort poti face altele

#7
Travertin

Travertin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 04.10.2015
Prestashop.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate