Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

CATEL ORB

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Costele, tie ti se pare ca animalul ala, trait in lant toata viata lui, acum orb, se mai poate bucura de ceva?
Sunt iubitor de animale, si parerea mea este ca e mai bine pentru acel caine sa-i curme suferinta.

#20
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012

View Postcostel_dima83, on 06 noiembrie 2016 - 15:48, said:

Cine ti-a dat drept de viata si de moarte asupra unui animal?
Faptul ca ii esti superior din toate punctele de vedere si ca stii mai bine decat el ce e bine si ce e rau tot pentru el nu-ti zice nimic?
Preferi sa-l lasi sa se mai chinuie?

#21
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Cumnatul meu a gasit un pui de pisica pe strada l-a luat acasa i-a dat de mancare si cand il privesc mai bine isi dau seama ca s-a nascut fara ochi.
Il au deja de vreo 5 ani probabil nu ar fi supravietuit daca nu il luau de pe strada asa s-a obisnuit si si-a depasit handicapul se ghideazaf mult dupa auz si a invatat perfect casa in care traieste acum nici macar nu se mai izbeste de nimic si daca nu as sti ca e orb as zice ca e o pisica perfect normala absolut nimic nu imi da de inteles ca ar fi orb se descurca la fel de bine ca o pisica sanatoasa

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate