Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Bonus Netbet

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Adi026

Adi026

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 08.07.2013
De curand mi-am facut cont la netbet si am depus 100 de lei.La depunere am folosit si codul netbet1 sa primesc bonusul.Dupa vreo 2 zile am ramas doar cu bonusul ala de 100 de lei,in privinta caruia am cateva nelamuriri.
Cum pot transforma banii astia in bani reali?Am citit undeva ca trebuie sa ii rulez de 4 ori, pe cote de minim 1.60.Aici am o alta nelamurire:pot paria sume de 20-30 de lei sau se iau in calcul doar pariurile cu miza de 100 lei?
La sectiunea "Bonusuri active si  Freebet..", imi apare bonusul activ, suma de 100 de lei si  o sectiune "Mai ai de pariat"  unde scrie 800 RON.Ce e cu suma asta de 800 de roni?

#2
greenvision

greenvision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,120
  • Înscris: 03.01.2010

 Adi026, on 02 noiembrie 2016 - 22:16, said:

De curand mi-am facut cont la netbet si am depus 100 de lei.La depunere am folosit si codul netbet1 sa primesc bonusul.Dupa vreo 2 zile am ramas doar cu bonusul ala de 100 de lei,in privinta caruia am cateva nelamuriri.
Cum pot transforma banii astia in bani reali?Am citit undeva ca trebuie sa ii rulez de 4 ori, pe cote de minim 1.60.Aici am o alta nelamurire:pot paria sume de 20-30 de lei sau se iau in calcul doar pariurile cu miza de 100 lei?
La sectiunea "Bonusuri active si  Freebet..", imi apare bonusul activ, suma de 100 de lei si  o sectiune "Mai ai de pariat"  unde scrie 800 RON.Ce e cu suma asta de 800 de roni?
Ai depus 100 lei, ai primit bonus 100 => total 200 lei.
Trebuie sa rulezi banii de 4 ori : 4 x 200 = 800.
Nu conteaza daca pariezi 2 lei sau n  lei pe bilet atat timp cat cota e de min 1.6

#3
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Pariaza 100 pe cota 2, apoi 200 pe cota 2 si apoi 400 pe cota 2 si poti sa scoti cei 800. Bafta!

#4
greenvision

greenvision

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,120
  • Înscris: 03.01.2010
,

Edited by greenvision, 03 November 2016 - 00:40.


#5
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,780
  • Înscris: 06.09.2004

 rickysyv, on 02 noiembrie 2016 - 23:55, said:

Pariaza 100 pe cota 2, apoi 200 pe cota 2 si apoi 400 pe cota 2 si poti sa scoti cei 800. Bafta!
ai uitat un mic detaliu, trebuie sa si castige de fiecare data ca sa poata sa scoata cei 800.

#6
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
N-am uitat nimic, de aia i-am urat bafta! ;)

#7
radoset

radoset

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 24.10.2016
fara pariuri castigatoare cu cote "bomba" este aproape imposibil de castigat, daca ai acceptat bonusul !
(cum a fost spre exemplu, egalul Legia Varsovia-Real Madrid, care avea cota 5 ! Posted Image )
se poate juca impotriva acestui cont de pe alta casa de pariuri , unde,
la fel ai un bonus si ai de facut un rollover ! ...
ai cota minima de 1,6 ! ... poti gasi meciuri de tenis "rotunde" pe cele 2 case ! ...
cote rotunde, insemna cand pariezi 200 si castigi 200 ! ...adica, castig zero, dar si pierdere zero !
dar, ramai cu banii tai+bonusurile ! ... cu putina inteligenta si seriozitate, se pot castiga bani din asta !
bafta

Edited by radoset, 03 November 2016 - 07:41.


#8
Adi026

Adi026

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 08.07.2013
Ook,am inteles cum sta treaba cu bonusul.Multumesc!

#9
muppetz

muppetz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 10.05.2008
Meci jucat la pariuri speciale pe posesie minge . Valladolid vs Valencia cu handicap (-1) pentru Valencia.
Rezultat final 49% - 51% , nu este pierdut conform Flashscore si Sofascore . NetBet insa fura cu nerusinare si
imi afiseaza rezultat final posesia mingii 50% - 50% . Meci pierdut ! Talhari la drumul mare !

Attached Files


Edited by muppetz, 24 May 2019 - 18:34.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate