Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Eroare aplicatie poze din iCloud

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
fir-intins

fir-intins

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.04.2010
Buna ziua.
In aplicatia poze din iCloud nu imi mai apar pozele facute cu telefonul. Din telefon (iPhone 6s) toate setarile sunt OK. Pe telefon imi apar pozele, imi spune ca sunt sincronizate in iCloud, actualizate, dar cand intru in iCloud de pe PC, imi apar poze  cu semnul exclamarii, poze mai vechi. Cele actuale nu apar deloc. cand dau click pe o poza imi apare o eroare. Am comparat setarile de la tel meu cu cele ale sotiei si corespund perfect. La ea functioneaza corect, la mine nu. Vedeti in pozele atasate. A mai patit cineva asa? Cum s-a rezolvat?

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   112.12K   30 downloads
  • Attached File  2.jpg   158.84K   29 downloads


#2
wifi_hunter000

wifi_hunter000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 11.08.2016
S-a blocat acel program,am patit si eu cu MMC la snapin-uri. Raporteaza eroarea la Apple.
Mai incearca din nou,poate nu se mai blocheaza.

#3
fir-intins

fir-intins

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.04.2010
Am încercat de nenumărate ori. Am raportat și eroarea la Apple. Le-as trimite și un mail, dar nu am găsit.

#4
wifi_hunter000

wifi_hunter000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 11.08.2016
Incearca asta:

https://discussions.apple.com/welcome

#5
fir-intins

fir-intins

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.04.2010
Am incercat si acolo, nu am gasit ceea ce cautam.

#6
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,633
  • Înscris: 21.03.2005
Chiar ieri am avut aceasta problema in timp cr faceam backup in apple store undeva in UK. S-au chemat unul pe altul, m-am logat si re-logat de vreo 5 ori... pana la urma m-au pus sa sun (ai optiunea sa te sune ei) la apple support, au confirmat telefonic ca ei vad ca am pozele in icloud si ca probabil dureaza sync-ul dintre serverele lor si ce vad eu pe icloud, ca alesesem optiunea cu "optimize space"... in fine, am salvat local pe laptop si mi-au schimbat telefonul. Am dar actualizare din backup icloud pe noul 6S si toate pozele au fost acolo. Nu am alta explicatie, dar e posibil sa le vezi mai tarziu...

#7
fir-intins

fir-intins

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.04.2010
Cred ca nu m-am făcut înțeles. Pozele mele sunt acolo in iCloud, dar nu le pot vedea in browser!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate