Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Ajutor camera video defect eroare c31 23

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
iulistil2

iulistil2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.07.2007
Buna ziua am nevoie urgent de numarul de telefon a lui Valeriu Berar daca il are cineva am mai reparat la el o camera video si am fost foarte multumit. Daca poate sa ma ajute cineva urgent va multumesc anticipat. Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie nu stiu ce sa fac sunt in contra timp. Camera imi da eroarea acesta C31 23. Este un Sony FX1E. Idea e sa imi schimbe daca aceasta permite doar piesa stricata nu tot mecanismul cum se procedeaza pe la alte mari centre din comoditate dar si pentru a face vanzari cat mai "grase"....Multumesc inca odata !

Edited by iulistil2, 31 October 2016 - 12:52.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postiulistil2, on 31 octombrie 2016 - 12:45, said:

Buna ziua am nevoie urgent de numarul de telefon a lui Valeriu Berar daca il are cineva am mai reparat la el o camera video si am fost foarte multumit. Daca poate sa ma ajute cineva urgent va multumesc anticipat. Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie nu stiu ce sa fac sunt in contra timp. Camera imi da eroarea acesta C31 23. Este un Sony FX1E. Idea e sa imi schimbe daca aceasta permite doar piesa stricata nu tot mecanismul cum se procedeaza pe la alte mari centre din comoditate dar si pentru a face vanzari cat mai "grase"....Multumesc inca odata !

Daca nu e o potriveala de nume

http://www.ttconsult...o/home/contact/

#3
iulistil2

iulistil2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.07.2007
Multumesc dar eu doresc contact direct cu el cine stie cine citeste mailurile de acolo?

Edited by iulistil2, 31 October 2016 - 13:15.


#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Pai suni la numerele alea de telefon si ceri cu el.

Edited by bumpocbum, 31 October 2016 - 13:17.


#5
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005
Pai tu nu vezi ca are si numar de telefon ? Ceri numarul lui.

#6
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,146
  • Înscris: 27.06.2007
ai incercat ce scrie in manualu de service!?

Attached Files


Edited by STARTREK1, 31 October 2016 - 13:22.


#7
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
E o eroare tembela. Am avut si eu mesaju asta la o camera digital8. Cica se rezolva daca o iei la palme.... Pana la urma a desfacut-o un amic pana la ultimul surub si a gasit o bucatica de hartie intrata in mecanism. De la protectia la scriere a casetei. Puteam sa ii dau palme mult si bine. Adevarul ca o perioada mergea dupa care iar dadea eroare.

#8
iulistil2

iulistil2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.07.2007
Am gasit un tutorial pe internet in care arata cum sa ii schimbi bucsa la rotita de cauciuc care antreneaza banda, am schimbat-o de la alta camera mai veche pe care nu o foloseam sa dovedit intrade-var a fi uzata cea originala dar tot da eroarea dar daca pun caseta derulata de la inceput o pacalesc ( asa am reusit sa recuperez continutul hd de pe ea) faza e ca daca te pui sa o opresti pe la jumate nu mai pleca si apare acel mesaj cu eroare si  "reinsert caset" treaba este ca eu banuiesc tot un corp strain strecurat printre rotitele mecanismului. Camera inca este destul de buna si nu as vrea sa renunt la ea deocamdata sincer imi plac culorilei ei si comportamentul la lumina decenta in comparatie cu alte noutati full hd sau 4k care au mici probleme de focus si de zgomot la lumina slaba. Totusi daca are cineva numarul de telefon a lui Valeriu Berar va multumesc nu as vrea sa sun din greseala la numerele de pe sit la vreun sefut de pe acolo sa il mai ia apoi la rost din cauza mea Posted Image

Edited by iulistil2, 31 October 2016 - 13:36.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate