Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

FOOTBALL MANAGER 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Football Manager 2017 will make its season debut on Friday, November 4th !

Attached Files



#2
razvee90

razvee90

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.11.2016
Sunt foarte curios cum e. Ultimul cumparat de mine este FM2015. Am jucat si demo-ul FM2016, dar am considerat ca nu merita cumparat si mi-am zis sa mai astept o alta versiune. 2017 merita?

PS - Ii invit pe toti fanii acestor gen de jocuri, pe un joculet online creat de mine: www.ROManager.org . E destul de simplist, nu e foarte evoluat comparativ cu alte jocuri de genu', dar este inedit.

#3
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

 razvee90, on 11 ianuarie 2017 - 14:37, said:

Sunt foarte curios cum e. Ultimul cumparat de mine este FM2015. Am jucat si demo-ul FM2016, dar am considerat ca nu merita cumparat si mi-am zis sa mai astept o alta versiune. 2017 merita?

PS - Ii invit pe toti fanii acestor gen de jocuri, pe un joculet online creat de mine: www.ROManager.org . E destul de simplist, nu e foarte evoluat comparativ cu alte jocuri de genu', dar este inedit.
Salut, scuze pentru raspunsul venit cu intarziere. Eu joc de la 2013 acest joc, dar il joc pe internet cu niste prieteni, suntem in Anglia la 5 echipe. Parerea mea este ca merita acest joc,  si oricum e fain sa il cumperi de la an la an pentru transferurile facute si pentru schimbarile pe care le fac cei de la Sega, sunt noi schimbari la grafica, la transferuri la tactici. Acum depinde si de tine cat joci acest joc si daca merita sa dai banii pe el.

Eu sunt foarte pasionat de fotbal si acest simulator de fotbal se pliaza perfect.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate