Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Controlor Trafic Aerian - ROMATSA

- - - - -
  • Please log in to reply
895 replies to this topic

#343
AlexTana

AlexTana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.08.2017

View PostAndreynho, on 18 august 2017 - 20:26, said:

Stie cineva cand se afiseaza rezultatele la feast 1?

Adica te intereseaza procentul de promovabilitate, nu rezultatul tau, nu? Rezultatul se da in aceeasi zi, fiecarui candidat in parte.
Afisarea pe site poate dura cateva zile.

#344
Andreynho

Andreynho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.08.2017
Cred ca s.au mai schimbat treburile.spun ca rezultatele se dau ă două zi însă sunt care au dat pe 7 august si inca nu au primit niciun raspuns.



#345
AlexTana

AlexTana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.08.2017

View PostAndreynho, on 18 august 2017 - 22:12, said:

Cred ca s.au mai schimbat treburile.spun ca rezultatele se dau ă două zi însă sunt care au dat pe 7 august si inca nu au primit niciun raspuns.

Hm... sigur nu li s-a spus sa astepte si au plecat acasa in ziua respectiva?

#346
SergiuRA

SergiuRA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.07.2017
Singura runda de testari FEAST a fost pe 16-17 august. Pe 7 august s-a dat engleza si deja s-au afisat rezultatele.

#347
Andreynho

Andreynho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.08.2017
Gresit.a fost si o serie pe 7, 8 si 9 august

#348
SergiuRA

SergiuRA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.07.2017
Ok, daca tu zici. Eu am cautat pe site-ul lor, si nu a fost programata nici o testare FEAST in zilele de care ai zis tu.

#349
Andreynho

Andreynho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.08.2017
http://www.romatsa.ro/ro/node/1049

Si a mai fost o serie pe 10 si 11 august

#350
SergiuRA

SergiuRA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.07.2017
Da, acum le vad si eu. Ciudat. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa suni tu, sau cine a dat, poate afla mai multe raspunsuri. Citind in urma, la cei care au dat la Cluj, si lor li s-au afisat destul de tarziu rezultatele.
Eu inca astept sa ma programeze la Engleza. Si dupa mine, pe liste, mai sunt inca vreo 700 de persoane. In ritmul asta, se termina prin decembrie toata selectia.

#351
Bandreea7

Bandreea7

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.11.2016
Eu am dat FEAST pe 9 august si nu am primit niciun rezultat. Am inteles ca au fost praf rezultatele si vor sa aștepte sa vada cum se descurca si seriile urmatoare.

#352
AlexTana

AlexTana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.08.2017

View PostBandreea7, on 19 august 2017 - 10:38, said:

Eu am dat FEAST pe 9 august si nu am primit niciun rezultat. Am inteles ca au fost praf rezultatele si vor sa aștepte sa vada cum se descurca si seriile urmatoare.

Si in selectiile anterioare procentul de promovabilitate la FEAST1 a fost cam de 10%. In unele serii au picat toti, in altele au trecut 2-3. Deci nu cred ca asta e motivul...

View PostSergiuRA, on 19 august 2017 - 09:46, said:

Da, acum le vad si eu. Ciudat. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa suni tu, sau cine a dat, poate afla mai multe raspunsuri. Citind in urma, la cei care au dat la Cluj, si lor li s-au afisat destul de tarziu rezultatele.
Eu inca astept sa ma programeze la Engleza. Si dupa mine, pe liste, mai sunt inca vreo 700 de persoane. In ritmul asta, se termina prin decembrie toata selectia.

Din ce am putut observa nu exista o ordine anume in care se iau candidatii. Cred ca va merge mai repede anul asta decat in selectiile anterioare, care durau peste juma de an.. :P

#353
zapatilla

zapatilla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 11.06.2008
Pentru varianta noua de feast rezultatele nu se dau imediat dupa terminarea probei feast1 . Asa a fost si in selectia de la Cluj.

View PostAlexTana, on 18 august 2017 - 20:51, said:

Adica te intereseaza procentul de promovabilitate, nu rezultatul tau, nu? Rezultatul se da in aceeasi zi, fiecarui candidat in parte.
Afisarea pe site poate dura cateva zile.


#354
Andreynho

Andreynho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.08.2017
Si in cat timp s.au afișat rezultatele?

#355
AlexTana

AlexTana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.08.2017

View Postzapatilla, on 20 august 2017 - 20:44, said:

Pentru varianta noua de feast rezultatele nu se dau imediat dupa terminarea probei feast1 . Asa a fost si in selectia de la Cluj.

Varianta noua de FEAST? Hm... ai idee, mai multe detalii? Sunt aceleasi probe/tipuri de exercitii? Sau?

#356
Bandreea7

Bandreea7

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.11.2016
Sunt aceleași probe...

#357
SergiuRA

SergiuRA

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.07.2017
S-au afisat rezultatele la FEAST, se pare ca s-a asteptat mai mult ca se le comaseze. Din 130, au luat 29, si la alti 7 parca s-au luat rezultatele anterioare.
Felicitari celor care trec mai departe! Restul, mai asteptam programarile. :)

#358
Bandreea7

Bandreea7

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.11.2016
Stie cineva ce inseamna "rezultat 2016" ?

#359
Andreynho

Andreynho

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.08.2017
Inseamna ca a dar FEAST in 2016.sunt care au luat FEAST 1 si nu au luat FEAST 2 si probabil se i.a in considerare rezultatul ala. Dar sunt si care nu au luat FEAST 1 in 2016 si totusi si lor am vazut ca li s.a trecut rezultat 2016 desi stiam ca nu mai poti da 2 ani dacă nu iei

#360
madalina25

madalina25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.07.2012
Buna, imi poate spune cineva ce jocuri (si unde le gasesc) sunt utile pentru a ma pregati de FEAST? cred ca totusi e mai bine sa ai idee decat sa le vezi prima data la examen. multumesc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate