Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Sony xperia M5

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
Am facut azi update de peste 1 gb(mesaj primit de la Sony) si am ramas fara 4g, 3g, nu am net pe telefon. Aveti idee ce se poate face?
Doamne ce prosti lucreaza la relatii clienti Sony, Doamne! Iau si bani ca sa puna intrebari de pe site?

Edited by partyman, 28 October 2016 - 16:03.


#2
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
Am aflat, trebuia sa descarc pe Wi-fi setarile de internet, altfel puteam sa mor de gaseam, tot primeam aceasta informatie, dar nu-mi trecea prin cap ca, avand-o in trecut trebuie din nou...

Edited by partyman, 28 October 2016 - 16:40.


#3
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
Cum blochez un numar(care nu e din agenda) pe acest terminal, am avut de toate dar aici nu-mi dau seama cum ii dau de cap...pe alte telefoane apasam pe numar si aveam optiune aici nu...

#4
bazatulboss

bazatulboss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 20.05.2016
Salut. Vreau sa știu și eu dacă acest telefon are meniu în limba română,  cum tine bateria , cum se mișcă procesorul său în comparație cu snapdragon ul și dacă luminozitatea la ecran este buna, poate mă hotărăsc sa l cumpăr.  Multumesc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate