Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Bacalaureat 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#163
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008
...Daca va avea cineva diploma de bacalaureat (sesiune iuni2017) in iulie  sa  dea si mie o poza aici. Cred ca e vorba de adeverinta, nu de diploma.
Dar cine stie poate s-au schimbat peste noapte procedurile...succes oricum.Poate le au deja la licee si doar le completeaza.

La toate Bac, licenta, master am stat peste 3 luni ...asta de anul asta la master cica la anul e gata .

Edited by superm, 07 July 2017 - 12:52.


#164
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 05.09.2013
Nu mai stiu prin ce an, parca 2014 sau 2015, era criza de diplome din cauza Romdidac.. De atunci s-a introdus adeverinta valabila 12 luni care *are aceleasi drepturi ca diploma de bac*, tot de atunci imprimarea diplomelor e monopol de stat la Imprimeria Nationala. Ma gandesc ca ce a fost atunci era din cauza schimbarii bruste si intrarea anchetei, poate lucrurile au revenit la normal pana acum.

PS : Diplomele cica ajung in 24 de ore de la trimiterea cererii catre imprimerie, deci mi se pare plauzibil ca pe 10 liceele sa faca cererea, iar pe 11 sa fie deja ajunse.

#165
jegmihai

jegmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,536
  • Înscris: 03.09.2013
La liceul unde am fost diplomele vor fi valabile pentru ridicare începând cu 10 iulie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate