Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
T-Mobile intenționeaza sa in...

5G N38 Digi Mobil

Road trip moto Tunisia

De ce au devenit recenziile Googl...
 Mail suspect

Care adeziv de placi ceramice ii ...

[GAMING PC BUILD] Aprox 12000 lei

Care sint cele mai ieftine mortar...
 Ferdinand Residence - Sectorul 2

programel Win Movie Maker

Meritau ginerii lui Lot sa moara?

Ce credeți ca s-ar intampla ...
 Instanta amana sistematic pronunş...

se poate folosi alt incarcator US...

Parchet impermeabil + fara praguri

Despre prima de activare

Imposibilitatea de instalare antena satelit

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

TheRipper0607

TheRipper0607

Member

• Grup: Validating

View Posteireman, on 20 octombrie 2016 - 18:00, said:

Vreau si eu metoda daca se poate.Ms.
ai pm

dorin_2k

dorin_2k

Master Member

• Grup: Senior Members

View PostFly_85, on 20 octombrie 2016 - 18:01, said:

Se numesc situatii neprevazute si ar trebui sa se poata rezilia,
Nu cred ca e situatie neprevazuta asta.
Am avut vecini cu ferestre spre N si nu s-a realizat instalarea ca nu aveau vizibilitate spre satelit.
Insa in cazul de fata, vine echipa si... ce vede in "Vaslui" : merge si cu antena pe un stalp, nu pe fatada.
Ce act sa aduca prin care arata ca nu i se permite instalarea antenei dupa 9 luni?

@TheRipper0607 pune aici metoda ta, poate au nevoie si altii. Is curios si eu.
Eu am reziliat un contract 3P cu T pe seama cresterii pretului cu 0,6 euro la pachetul L. Fara nicio despagubire din partea mea. Cu toate ca la telefon imi spuneau ca voi plati despagubiri.
Mai am un contract 1P doar cu TV DTH. Ce metoda ar fi sa reziliez daca intr-o zi nu il mai vreau?

Nu zic ca ar fi posibil, insa foarte greu.

soundventure

soundventure

Member

• Grup: Members
doar cu cerere de mutare la o noua locatie care are obstacol

Suno

Suno

Member

Chemi echipa de interventie de la TELEKOM si sa gaseasca ei solutia, bineinteles tinand cont de doleanta proprietarului (sa vorbeasca ei cu proprietarul)
Tu ai contractat un serviciu de la Telekom, ei trebuie sa-l ofere.
Daca nu au solutie si pentru ca nu poti beneficia de serviciul contractat cu ei, vor fi nevoiti sa propuna ori alte variante de abonament, ori rezilierea  contractului din motive tehnice.

keta

keta

Guru Member

Omul e in UK , deja a incalcat contractul pentru ca este in afara zonei, si acum sa cheme o echipa de la Telekom, cea mai buna gluma......

eireman

eireman

Senior Member

Asta ca e in UK sau aiurea e pe post de frectie,crezi ca operatorii DTH ni stiu ca 99% din echipamente merg afara? Crezi ca-i intereseaza unde e echipamentul atat timp cat platesti abonament? Pai daca ar fi limitat la granitele Romaniei crezi ca ar avea astia sute de mii de clienti intr-o tara cablata aproape 100%.

keta

keta

Guru Member

Nu te-ai prins..... Echipa Telekom sa se deplaseze la client........Ei de abia se deplaseaza la 20 km de orasele resedinta din RO......

sboga

sboga

Junior Member

Probabil se referea la partea unde ai zis de incalcat contractul. Si chiar ai dreptate, dar sincer nimeni de la telekom nu s-a opus si le-am spus de la inceput. Mai deranjata pare lumea pe forum aici de lucrul acesta.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate