Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

caut loc de munca

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
106 replies to this topic

#91
bind

bind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 02.10.2016
Poate se trezeste. un shut in coor, un pas inainte. La 27 ani ar trebui sa stie ce e cu viata ei. De parca forumul iti semneaza contractul de angajare.

Suna a troll. Da-o in ceapa ma-sii, io la 17 ani lucram la tipografie.

#92
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,917
  • Înscris: 25.06.2007

View Postquiria, on 31 octombrie 2016 - 13:35, said:

Daca voi puteti nu inseamna ca eu sa pot ca voi
Pai cine a zis ca noi putem la pensiune, au pair, menaj si gatit la familii ocupate etc?
Eu nu pot, nu ma pricep, dar din ce ai scris ai lasat sa se inteleaga ca tu te-ai pricepe. Mergi atunci in directia asta! E o incurajare!

#93
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Ai dreptate si tu bind.Sunt o ratata de succes.Sunt ratata e vina mea exclusiva desi nu traiesc numai eu pe lume.Sunt miliarde de oameni si nu toti sunt realizati.Realizarile unui om nu depind numai de omul respectiv.Atunci bind te invit la o cafea.De care preferi?Amara sau dulce?

#94
bind

bind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 02.10.2016
Poate afla nevasta-mea.
Realizat esti cand iti indeplinesti visele, planurile.
Ai asa ceva?

#95
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Am dar sunt confidentiale.Tu cred ca te ai nascut invatat.Eu sunt mai tampita asimilez viata mai greu ca tine.Fiecare are ritmul lui.Unii sunt mai rapizi altiii mai inceti.Nu sunt toti genii.Lumea e diversa.De ce comentezi daca nu intelegi?Doar sa te afli in treaba.Este o vorba.Esti in masura sa judeci un om doar daca ai umblat o mila in pantofiii lui.Ai umblat in pantofii mei sa ma intelegi?Raspunsul este sigur nu.Deci cine emite judecati tu sau altcineva de pe aici nu are valoare pentru mine.Daca ma poti ajuta cu o vorba pozitiva bine daca nu shut up.Nu am nevoie de parerea ta.Noapte buna!

#96
67Me67

67Me67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 09.09.2006
serios vorbind :
incearca sa te pregatesti pentru anul urmator , poate reusesti sa iei examenul de admitere la o facultate de filozofie , observ ca ai  inclinatii spre asa ceva ...

#97
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,976
  • Înscris: 18.12.2007

View Postquiria, on 31 octombrie 2016 - 22:56, said:

Am dar sunt confidentiale.Tu cred ca te ai nascut invatat.Eu sunt mai tampita asimilez viata mai greu ca tine.Fiecare are ritmul lui.Unii sunt mai rapizi altiii mai inceti.Nu sunt toti genii.Lumea e diversa.De ce comentezi daca nu intelegi?Doar sa te afli in treaba.Este o vorba.Esti in masura sa judeci un om doar daca ai umblat o mila in pantofiii lui.Ai umblat in pantofii mei sa ma intelegi?Raspunsul este sigur nu.Deci cine emite judecati tu sau altcineva de pe aici nu are valoare pentru mine.Daca ma poti ajuta cu o vorba pozitiva bine daca nu shut up.Nu am nevoie de parerea ta.Noapte buna!

Mai fata, te tot dai cu capul de pereti ca nu te intelege nimeni dar nici de-a naibii n-ai face un efort sa spui toata povestea. Asa-i ca iti place sa te plangi si sa dai vina pe oameni, pe societate si pe destin ca esti in situatia in care esti?

P.S: poate sa mute un moderator subiectul asta de aici? Clar discutia nu este despre locuri de munca.

Edited by AlexEn, 01 November 2016 - 08:58.


#98
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Rog un moderator/admin sa imi inchida postul.

#99
floring999

floring999

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.10.2015
Eu cred ca ea cauta un barbat care s-o intretina, nu un loc de munca. Prea a ignorat toate joburile care i-au fost sugerate. Incearca sa se planga, in speranta ca i se va face cuiva mila de ea si o va lua acasa.

#100
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Eu fac ce vreau cu viata mea Florine.As vrea si un barbat sa ma intretina dar e imposibil.Ai dreptate vreau sa ma ia cineva ca statuie in casa lui.Ai tu ceva cu dorinta mea.E problema mea ce vreau eu pentru viata mea.Numai fetele sunt vinovate barbatiii sunt sfinti.Nu am nevoie de nimeni sa ma intretina.la ce barbati sunt te apuca durerile de cap.Nu aveti decat sa va dati cu parerea in continuare.In realitate nu aveti curaj sa invitati o fata la o cafea si aici pe forum va dati destepti.Cam atat am avut de zis.

#101
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Un moderator sa imi inchida postul ca oricum discutia ar dura la infinit.

#102
bind

bind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 02.10.2016

View Postquiria, on 01 noiembrie 2016 - 11:29, said:

Eu fac ce vreau cu viata mea Florine.As vrea si un barbat sa ma intretina dar e imposibil.

Pune o poza. Oricum ma omoara nevasta ca i-am zis ca o bunaciune care vrea intretinuta m-a invitat la cafea.

#103
scaiba

scaiba

    Pastafarian

  • Grup: Validating
  • Posts: 12,602
  • Înscris: 03.11.2006
Trei lucruri am aflat citind topicul ăsta.
1.Că bărbații români e porci.
2.Conservele de pateu cu 89 bani din Profi se vând.
3.bind are imaginația bogată.

#104
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,917
  • Înscris: 25.06.2007

View Postquiria, on 19 octombrie 2016 - 16:05, said:

stiu sa gatesc

Fa asa ceva, se castiga bine: https://andreeavasil...-de-la-fiecare/

#105
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Multumesc de sugestie karhu dar o sa vad eu ce o sa fac.Nu stiu ce anume.Nu stiu sa gatesc profesionist asa o sarma o tocana,un borsulet cu perisoare cu bors acru ca in Moldova.
Vroiam sa va spun ceva nu are legatura cu mancarea.Eram la un magazin in Olanda si stateam pe banca in interiorul magazinului.A venit o fetita langa mine cu sindromul down sau autism si m a intrebat ce ma doare si mi-a sarutat mana si a stat langa mine un minut.Eram putin cam abatuta.Eu nu sunt un om optimist doar cateodata depinde de imprejurari.A fost un gest care mi a facut ziua mai senina.Un om asa zis normal m a judecat ca de ce sunt timida ca de ce sunt asa cum sunt dar un om cu probleme m acceptat asa cum sunt macar pentru o clipa.Romanilor li se pare straina ideea de acceptare a celuilalt daca nu e la fel cu ei.
Scaiba nu toti barbatii romani sunt porci.Nu am nicio treaba cu bind.E doar un strain pentru mine.Daca are nevasta sa ii traiasca.Nu am postat pentru casatorie aici desi mi as dori ca orice fata un suflet bun pentru mine.Dar trebuie sa accept ca bunatate nu mai exista decat interese atat.Daca un om are un interes" te iubeste"daca nu iti zice adio imediat.Cam asta e viata.Amara ca o ciocolata neagra.Cu mici dulcegarii si alea din an in pasti.Asta e.

#106
quiria

quiria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 07.01.2012
Asta e

#107
Zippo_100

Zippo_100

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 123
  • Înscris: 12.11.2016

View Postbulan60, on 19 octombrie 2016 - 15:08, said:

Si ceva frustrari ai indiferent daca ai deschis topicul la misto sau nu.
tu ai frustari. fata a deschis un topic cerand ajutor !!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate