Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Bicicleta electrica Devron 28123 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Grigt

Grigt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 06.07.2008
Sal,ce parere aveti de aceasta bicicleta,produs romanesc?
   -isi merita bani?
   -merita achizitionata?
   -bateria este ok?
   -puterea motorului este si ea ok?

Va multumesc pentru pareri.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fG2Exu9mIzQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
jack-cuceritorul

jack-cuceritorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 21.08.2016
la banii aia iti iei masina ieftina si te tine mai multi km motorul raportat la incarcarile pe care le scoti din bateria aia
nu e decapotabila ca asta ce-i drept

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Grigt, am mers cu una împrumutată de la un angajat al chinezilor. E comodă și-ți dă impresia că ai performanțe mai bune decât în realitate dar dacă nu stai la casă sau la parterul unui bloc vei avea dificultăți în a o duce în casă fiindcă e grea. Defecte nu am văzut decât din cele aduse din străinătate dar nu știu cât este de relevant aspectul dacă luăm în considerare că cele de la dhs sunt în garanție iar defecțiunile merg doar la ei.

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,114
  • Înscris: 22.05.2003
1. Nu stim ca e produs romanesc, toate link-urile de pe google sunt slavone.
2. Daca merita comparat la ce? Pretul benzinei vs al curentului electric sau al caloriilor?
3. Singura sa intrebuintare (ce si vede in video), este daca vrei sa fii eco si sa nu transpiri, daca mergi la munca in costum.

#5
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003
1. Are doar asistenta electrica sau merge full electric? Nu rezulta de nicaieri. Dupa autnomie, as zice ca asistenta...
2. La selgros in Bucuresti am vazut una aproape identica, are doar asistenta la pedalare si e 2500.

#6
cristianc28

cristianc28

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 27.01.2011
@jack-cuceritorul: care bani? ca io nu vad in clip pretul.
Poate ne-ar fi fost mai bine daca mai multi din cei care aveau 1000 de europtericsi de cheltuit si-ar fi luat bicicleta electrica in loc de "Golf 4, boss, nu bate, nu troncane, l-a condus un batran doar duminica la farmacie si biserica".

on.topic: am pedalat vreo 6 luni o cargobicicleta electrica cu care am transportat si 50 de kg in a sa cutie si de fiecare data eram surprins sa vad cat de bine mergea si ce viteza aveam, chiar si in urcare.
Daca vrei si-ti permiti o bicla electrica, ia-o. Doar ca, asa cum spune si Gabi_B_HD, ar trebui sa locuiesti la casa sau la parter.

#7
andutza15

andutza15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.09.2014
hai lasa-ne cu cliseele alea expirate cu masina condusa de batran doar duminica ca esti plictisitor nu amuzant cum credeai tu=)))
cu 1000 de euro iti iei o masina veche dar incomparabil mai utila decat prostia aia de bicicleta
cum sa dai 1000 de euro pe o bicicleta?doamne feri=)))
si de ce si-ar lua cineva una electrica?? pai daca ti lene sa pedalezi iti iei masina sau motor clar

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate