Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Lenovo Vibe B

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,099
  • Înscris: 24.11.2016
Nu stiu daca ai intrat in posesia lui sau nu. Parerea mea despre acest  entry level este urmatoarea:
Ce nu-mi place la el...nu-mi place ecranul, dar la pretul lui e de inteles. Ca o comparatie, iti pot spune ca pe un Galaxy S din 2009 se vede mai bine.

Nu pot spune ce imi place, pentru ca este telefonul care este, adica un tel.de circa 70 euro la liber, dar iti pot spune ca se misca decent pe net si in jocuri (excludem aici ce e intensiv 3D, vorbesc de majoritatea jocurilor free din google play), are semnal bun, se aude clar, are o constructie si o finisare decenta, bateria e de buna calitate, te va tine o zi sigur la o utilizare normala. E un device care-si merita banii, parerea mea.

LE
Da, uitasem, poze...le face decent, nu te astepta la ceva deosebit in categoria asta de pret, eu am instalat Open Camera pt.ca aplicatia nativa era nemultumitoare.
Alte aspecte...nu mi s-a blocat/restartat niciodata si-ti pot spune ca-l muncesc zilnic in jocuri si pe net, deci as zice ca e o bila alba in contul lui. A primit in 3 luni 2 updateuri de soft.

Edited by Xlander, 13 February 2017 - 20:48.


#20
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Apreciez recenzia ta ! multumesc.
Inca nu am decis daca sa-l iau sau nu, asteptam niste opinii aici.

As vrea sa il folosesc ca telefon pt. vorbit si din cand in cand sa intru pe goole pt. informatii ori sa folosesc GPS-ul cand ma ratacesc prin Bucuresti  :)

#21
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,099
  • Înscris: 24.11.2016

View Postsuper8, on 13 februarie 2017 - 23:27, said:

Apreciez recenzia ta ! multumesc.
Inca nu am decis daca sa-l iau sau nu, asteptam niste opinii aici.

As vrea sa il folosesc ca telefon pt. vorbit si din cand in cand sa intru pe goole pt. informatii ori sa folosesc GPS-ul cand ma ratacesc prin Bucuresti  :)

Il poti lua linistit. Face tot ce ai spus tu, plus multe alte lucruri. Cand am spus ca tine o zi, ma raportam la cat il folosesc eu, 3-4 ore jocuri online si surf, cateva apeluri scurte verificat email etc. El poate tine mult mai mult, depinde pt.ce il folosesti. Gps-ul nu l-am incercat din pacate, dar nu cred ca sunt probleme.

#22
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View Postsuper8, on 13 februarie 2017 - 23:27, said:

Apreciez recenzia ta ! multumesc.
Inca nu am decis daca sa-l iau sau nu, asteptam niste opinii aici.

As vrea sa il folosesc ca telefon pt. vorbit si din cand in cand sa intru pe goole pt. informatii ori sa folosesc GPS-ul cand ma ratacesc prin Bucuresti  Posted Image
sarutmana pentru tot ce ai facut pentru ai mei

#23
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
Aveți aici TWRP  3.1.0-0, pentru cei care folosiți custom recovery.
https://forum.xda-de...d.php?t=3603304

... Attached File  Screenshot_2017-06-10-19-06-15.png   27.79K   16 downloads

#24
in10se_l1fe

in10se_l1fe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 26.01.2011
Se poate gasi un kit cu baterie separata pentru acest telefon? Nu am reusit sa gasesc pe internet. Poate nu am cautat unde trebuie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate