Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Black Friday 2016

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
749 replies to this topic

#19
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,667
  • Înscris: 10.10.2011
eu chiar as avea foarte multe de cumparat anul asta de black friday ( trebuie sa echipez un apartament intreg ) dar tare ma tem ca risc sa ma tepuiesc. acum 2 zile cand au fost reduceri la emag am dat google la un frigider ce il aveau la ofeta si pe celelalte siteuri era acelasi pret "netaiat" de la 2100 lei la 1350 lei :) . bulangii

#20
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
la emag iar o sa fie oferte de 2 lei, niste ssd-uri ieftine care se vand in primele 5 secunde, am stat degeaba toata noaptea anul trecut, naspa

Edited by cristirg, 14 October 2016 - 18:19.


#21
AlexRe

AlexRe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 03.02.2008
Sta lumea noaptea dupa oferte mai ceva ca in noaptea de revelion :))
O sa vad de un UPS, deja le stri preturile, caracteristicile, sa vad ce oferta generoasa fac. Ultima m-a dat pe spate, au scazut pretul cu 20 de RON :)

#22
Maitestein

Maitestein

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 12.12.2015
In opinea mea, multi se si "prostesc", inclusiv eu. Nu am nimic de cumparat, insa e o chestie fun. Poate vad ceva foarte ieftin de care am nevoie, etc. Daca nu pica nimic / sunt oferte slabe, asta e.

#23
saimarica

saimarica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 676
  • Înscris: 06.01.2007
Asta sigur ne ajuta,
http://www.androidro...tunci-cu-pricy/

#24
VGM_Softpedia

VGM_Softpedia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.06.2016
multe din preturile practicate sunt chiar mai mari decat cele din timpul anului; daca vrei sa cumperi ceva, urmareste pretul produsului din Aug - Sep; de asemenea, produsele care se vand si sunt de calitate, nu apar niciodata la reduceri, fie ele de 1 RON.

#25
pink_flamingo

pink_flamingo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 27.05.2016
Oferta la 70-200, f4 de la F64 e foarte ok. :)

#26
Maitestein

Maitestein

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 12.12.2015

View Postsaimarica, on 14 octombrie 2016 - 18:54, said:

Adevarat. Am instalat chestia acum si pare de mare ajutor. Desi nu este foarte exacta pe anumite produse, ne ofera o cifra aproximativa.

Daca esti dezvoltatorul pluginului, spune-mi, ca ar fi cateva chestii de modificat care sunt destul de enervante in utilizare.

#27
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

View Postlex404, on 14 octombrie 2016 - 16:48, said:

Daca mai zici o data ca nu-s prin zona te banez. Mai vezi tu S7 la un leu o lula.

Ca sa nu mai zic de faptul ca ma simt lezat, topicul era dedicat mie!!!


ps. de BF o sa fiu foarte online, fiti siguri de asta. Poate si comand cate ceva pe alte adrese in RO Posted Image
Credeam ca a zis ca ai murit :)

#28
saimarica

saimarica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 676
  • Înscris: 06.01.2007

View PostMaitestein, on 14 octombrie 2016 - 19:13, said:

Adevarat. Am instalat chestia acum si pare de mare ajutor. Desi nu este foarte exacta pe anumite produse, ne ofera o cifra aproximativa.

Daca esti dezvoltatorul pluginului, spune-mi, ca ar fi cateva chestii de modificat care sunt destul de enervante in utilizare.
Nu am treaba cu pluginul, urmaresc topicul respectiv in care se regasesc detalii ce tin de recenzii telefoane, cumparaturi, etc.
L-am adaugat aici, intrucat si eu am multe de urmarit in perioada black friday si am zis ca poate este util.
Multumesc,

#29
maxtron_69

maxtron_69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,534
  • Înscris: 18.08.2010

View Postcristirg, on 14 octombrie 2016 - 18:18, said:

la emag iar o sa fie oferte de 2 lei, niste ssd-uri ieftine care se vand in primele 5 secunde, am stat degeaba toata noaptea anul trecut, naspa
pai anu trecut a inceput abia dimineata la emag, cum ai stat noaptea?

#30
Maitestein

Maitestein

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 12.12.2015
Au fost unii care au dat drumu' la 12. Mai stai 1 ora / 2 sa casti gura si aia e, 5 dimineata, incepe sa se miste eMagul.

#31
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012

View Postsaimarica, on 14 octombrie 2016 - 18:54, said:

Am instalat si eu.
Urmaresc de mult un congelator Arctic. Astazi gasesc oferta la Metro si dau o verificare de preturi cu Pricy.
Cand colo, ce sa vezi? Hai ca Metro nu e pentru oricine, dar sa fie congelatorul 1049 lei la emag si 1149 lei la Domo, iar pricy sa ma trimita sa il iau de la Dedeman, la 1199, mi se pare o "superoferta".Posted Image
Attached File  Metro.png   102K   97 downloads

#32
jack-cuceritorul

jack-cuceritorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 21.08.2016
a avut cineva instalata aplicatia emag anul trecut?
vreau sa stiu daca ati primit notificare chiar in secunda inceperii campaniei

ca sa  stiu daca mai dau refresh ca disperatul pe pc
anul trecut s-a intamplat sa ma trezesc si sa dau drumul la pc chiar cu 5 min inainte :))

#33
Maitestein

Maitestein

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 12.12.2015
Dupa vreo 1 ora si 30 de minute sa fi venit notificarea..

Edited by Maitestein, 18 October 2016 - 20:08.


#34
EllaBeauty

EllaBeauty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,883
  • Înscris: 18.12.2011
"eMAG anunţă că ediţia a şasea a Black Friday va fi pe data de 18 noiembrie 2016.

„Pe 18 noiembrie va fi cel mai mare Black Friday de până acum. Anul acesta am depăşit 1 milion de produse disponibile pe eMAG, aproape dublu faţă de perioada de Black Friday de anul trecut. Sute de mii de produse din categorii foarte variate vor fi în oferta noastră de Black Friday de anul acesta”, a declarat Tudor Manea, General Manager eMAG România.
Ofertele vor acoperi produse din game foarte variate, de la televizoare, telefoane mobile, tablete şi laptopuri, produse IT, produse smart (brăţări, smartwatch-uri), frigidere, maşini de spălat, la produse pentru copii, îmbrăcăminte şi încălţăminte, cosmetice, produse pentru casă şi grădină, articole sportive, produse şi accesorii pentru masină, mobilă.
“Black Friday este o singură zi pe an, 18 noiembrie 2016, pentru că aşa putem să oferim clienţilor eMAG cele mai bune oferte de preţ şi un moment de care să se bucure toată familia”, a declarat Tudor Manea, General Manager eMAG România.
La eveniment vor participa şi cei 2.000 de comercianţi din eMAG Marketplace, mai mult decât dublu comparativ cu ediţia de anul trecut, cu produse din cele mai diverse categorii."

#35
reddacy

reddacy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 23.02.2007
Am asa o presimtire ca va fi acelasi circ ieftin....Sper sa ma insel si sa se bucure oamenii de oferte iar eu o sa fiu relaxat de BF,mai ales ca de la inceputul anului mi-am schimbat gadget-urile,tv-ul,aspiratorul,sistemul de gaming...etc.
Oricum ceva maruntisuri tot o sa ma tenteze sa iau pentru ca apoi sa le pun pe olx ca nu le mai folosesc....Posted Image

#36
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
Anul trecut cred că a întârziat emagul până pe la vreo 8 si 20 cu deschiderea.

Am rupt refreshul, am si întârziat dreacu la serviciu.

De ciudă am si cumpărat vreo 3 chestii în plus, inutile bineînțeles 😂

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate