Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

HTC Desire 10 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
clona01

clona01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 12.09.2015
Vad ca incepe si HTC sa scoata telefoane mai de Doamne ajuta....
http://www.gsmarena....10_pro-8277.php

- dimensiuni 156.5 x 76 x 7.9 mm
- greutate 165 g
- tip ecran IPS LCD de 5,5 inch, cu protectie Gorilla Glass
- rezolutie 1080 x 1920 pixels (~400 ppi pixel density)
- chipset Mediatek MT6755 Helio P10
- memorie interna 64 GB
- 4 GB ram
- slot de card pana la 256 GB
- Android OS, v6.0 (Marshmallow)
- camera principala 20 MP, secundara 13 MP, ambele filmeaza full HD cu Auto-HDR
- senzor de amprenta
- baterie cam mica...3000 mAh
- Fast battery charging

Attached Files



#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Eu sper ca glumesti. HTC au facut mereu telefoane grozave. Ca nu sunt peste tot ca Samsung, da. Dar ca si constructie si hardware, sunt foarte buni.

#3
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

View PostYOUR_GOD, on 13 octombrie 2016 - 20:58, said:

Eu sper ca glumesti. HTC au facut mereu telefoane grozave. Ca nu sunt peste tot ca Samsung, da. Dar ca si constructie si hardware, sunt foarte buni.
cred ca glumesti

#4
clona01

clona01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 12.09.2015
Apple, Samsung, LG, Sony (prin seria Z ), Xiaomi, si mai nou incepe si OnePlus (1,2,3) ...cam toate sunt peste HTC.

#5
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Ati avut telefoane HTC?
Mie mi-au placut extrem, doar ca fiecare avea cate un minus. Am avut HTC Sensation, pe vremeaz cand era ceva nou. A fost grozav, primul telefon cu Android 9nu doar pentru mine, ci ei au creat chiar primul telefon cu Androir). Apoi, HTC One M7, cel mai frumos telefon la vremea aceea. Camera slaba.
Tuturor telefoanelor le gasim cate un minus, dar si plusuri. HTC au design premium, atat ca meteriale, cat si ca estetic.
Sunt curios la ce pret va veni acest telefon la noi, telefon care pare unul venit din 2016 si nu din trecut ca ale altora.

#6
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

View Postclona01, on 13 octombrie 2016 - 21:12, said:

Apple, Samsung, LG, Sony (prin seria Z ), Xiaomi, si mai nou incepe si OnePlus (1,2,3) ...cam toate sunt peste HTC.
nu te contrazic

View PostYOUR_GOD, on 13 octombrie 2016 - 21:15, said:

Ati avut telefoane HTC?
Mie mi-au placut extrem, doar ca fiecare avea cate un minus. Am avut HTC Sensation, pe vremeaz cand era ceva nou. A fost grozav, primul telefon cu Android 9nu doar pentru mine, ci ei au creat chiar primul telefon cu Androir). Apoi, HTC One M7, cel mai frumos telefon la vremea aceea. Camera slaba.
Tuturor telefoanelor le gasim cate un minus, dar si plusuri. HTC au design premium, atat ca meteriale, cat si ca estetic.
Sunt curios la ce pret va veni acest telefon la noi, telefon care pare unul venit din 2016 si nu din trecut ca ale altora.
pun pariu che one plus 3 bate desire-ul la aluminiul folosit pe telefon

#7
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Al lua oricand HTC in fata lui One Plus. Nu stiu de ce, poate pentru ca-s mai vechi. Iar de "batut", in Android, specificatiile sunt relative.

#8
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

View PostYOUR_GOD, on 13 octombrie 2016 - 21:28, said:

Al lua oricand HTC in fata lui One Plus. Nu stiu de ce, poate pentru ca-s mai vechi. Iar de "batut", in Android, specificatiile sunt relative.
poate

#9
apexu

apexu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 05.10.2016
am HTC Desire 820 si e telefon foarte bun

#10
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003
Eu am avut numai HTC si voi merge in continuare pe HTC. Si gata cu discutia asta de gradinita, care telefon e mai tare, ca va faceti de ras.

#11
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

View PostBursul, on 13 octombrie 2016 - 22:38, said:

Eu am avut numai HTC si voi merge in continuare pe HTC. Si gata cu discutia asta de gradinita, care telefon e mai tare, ca va faceti de ras.
nu te opresti nimeni, ramai cu HTC-ul ever

#12
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
La HTC mi-a placut cum e optimizata interfata Sense... e peste Touchwiz de la Samsung.

Hardwareul e mare, gros, bezeluri mari...

#13
florin71_skoda

florin71_skoda

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 18,070
  • Înscris: 02.01.2008

View PostHaterNr2, on 13 octombrie 2016 - 23:12, said:

nu te opresti nimeni, ramai cu HTC-ul ever

Te iei si tu de om de parca gusturile se discuta.

Pe mine ma tot bate gindul sa-mi scot de la naftalina un Nokia 1100. Momentan folosesc un Samsung Duos GT3222 la care bateria ma tine aproape o saptamina. Eu consider ca telefonul este doar pentru vorbit si drept urmare vreau sa tina bateria "pe viata" daca se poate. Deaia am si renuntat la un Nokia X (care sta in sertar), pentru ca ma enerveaza sa-mi pun zilnic telefonul la incarcat.
Cine vrea neaparat net pe telefon, trebuie sa accepte si minusurile enorme ale telefonului respectv.

#14
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016

View PostYOUR_GOD, on 13 octombrie 2016 - 20:58, said:

Eu sper ca glumesti. HTC au facut mereu telefoane grozave. Ca nu sunt peste tot ca Samsung, da. Dar ca si constructie si hardware, sunt foarte buni.

Probabil te referi cele high-end, in rest majoritatea HTC-urilor sunt de evitat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate