Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

casti defecte garantie

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
am probleme cu castile, atasez in poza de mai jos ce si cum
aia de la service nu mi-au zis daca cablu de la casti e defect face sau nu obiectul garanntiei. unde ma pot documenta in asa fel incat sa stiu ca daca le trimit castile nu o sa zica ca am trimis abuziv si sa imi trimita retur cu plata la mine?

Attached Files


Edited by on64, 10 October 2016 - 20:19.


#2
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,683
  • Înscris: 21.08.2008
Eu am trimis doua seturi de casti de-a lungul timpului (catre PC Garage), nu am platit nimic pentru retur (am trimis prin Fan Courier, au contract cu ei) si in urma deciziei furnizorului de inlocuire s-a efectuat acest lucru. La al doilea set am refuzat inlocuirea si mi-au rambursat integral suma. Si castile au fost folosite... La un set nu auzeam de la un moment dat interlocutorul iar al doilea set avea un brum in casca stanga.

#3
sceptic_schizo

sceptic_schizo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 23.02.2009
Pai ei ti-au raspuns intr-un fel Chit ca raspunsul e standard, au zis sa le trimiti castile Daca nu le poti folosi din cauza cablului, evident esti indreptatit la garantie deoarece nu le poti folosi conform destinatiei

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
daca nuțs cine stie ce scumpeturi, daca ti le trimite retur le lasi la curier.
ce naiba ai mai receptiona niste casti defecte?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate