Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Lipsa sunet mediabox UPC

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Claudianus

Claudianus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.08.2008
Am și o problema cu mediaboxul de la upc,  majoritatea canalelor nu au sunet. Cand îl deschid se aude dar dacă dau pe alt canal nu se mai aude. Am scos cardul și l-am băgat înapoi,  dar problema persista la schimbarea canalelor.

#2
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Vezi daca e bagata bine mufa cablului in mediabox-ul UPC.
Ori e posibil ca mediabox-ul sa aiba probleme, suna la relatii clienti UPC si spune sa trimita pe cineva sa verifice mediabox-ul.
Poate o sa ti-l schimbe !

#3
george1954

george1954

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 19.10.2013
restart

#4
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,409
  • Înscris: 29.04.2010
Scos din priza, repus in priza si gata. Mai da erori de sunet uneori.

#5
Popybo

Popybo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 31.08.2009
Salut !
Am legat un HD-DVR de la UPC de un tv Panasonic 55CX700E si nu scoate sunetul, acest TV l-am avut pe un HD-PVR Telekom din martie '16 pana acum, cu succes. Am facut si proba, am pus HD-DVR-ul cu pricina pe un alt TV legat la UPC, o plasma model '07, functioneaza. Am cerut inlocuire HD-DVR si la fel, nu scoate sunet nici cu al doilea. Ori nu sunt compatibile ori s-a intamplat ceva cu TV-ul meu care scoate sunet pe segmentul SMART (YouTube) si din PS4, doar din acest HD-DVR nu vrea.
Ce poate sa fie, cum sa intervin ?
Multumesc !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate