Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

De la Galaxy S6 la S7

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Am vazut poza care tot umbla pe net :D este oribil, daca aia e mare lor "schimbare" de design...

#38
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Mie mi se pare ca arata foarte bine ca design. Singurul lucru care imi displace e lipsa butonului fizic (daca intr-adevar asa va arata), dar asta e o problema functionala, nu de design.
Cei care au alte marci de telefoane repeta obsesiv cat de urate sunt samsungurile. Clasic. Doar ca majoritatea apreciaza designul ala, ar fi si culmea sa schimbe stilul cand asta doresc oamenii.
Vi se pare oribil, luati-va lg, htc, etc. Exista variante pentru toate gusturile.

In general, oamenii trec de la un telefon la altul pentru ca se plictisesc si vor ceva nou, nu neaparat pentru ca ar fi nevoie.
Din punct de vedere hardware, lucrurile stau bine in ziua de azi, nici nu prea mai vad rostul cheltuitului pe flagshipuri, sunt o gramada de telefoane care merg foarte bine.

#39
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,364
  • Înscris: 10.09.2014

View Postalin62, on 06 ianuarie 2017 - 21:57, said:

Am vazut poza care tot umbla pe net Posted Image este oribil, daca aia e mare lor "schimbare" de design...
Si tu ce ai acum? Sunt doar curios ca vorba aia: nu te c**i in gusturile omului.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate