Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Nu o inteleg pe tipa asta

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#163
Loewe35

Loewe35

    supergirl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,515
  • Înscris: 28.04.2016

View PostRubaher, on 29 septembrie 2016 - 19:11, said:

Mi-a propus sa iesim amandoi la un tur al Bucurestiului... sa accept totusi? Posted Image

Dragul meu, ti-e limpede ca toti profesorii astia care ti-au explicat ce curve nenorocite sunt femeile  si-au luat-o-n freza macar odata, da?
Daca  se-ntampla s-o patesti si tu, asta e! N-ai sa fii nici primul, nici ultimul Posted Image  Si  trece! Ti-o spun din experienta. Ca nici voi, barbatii, nu sunteti niste sfinti
Esti tanar si presupun ca nu-ti cauti inca marea iubire si nici nu planuiesti sa te insori curand. Deci, ce-ai de pierdut daca te bucuri de fata asta...daca ii dai ce simti si iei tot ce-ti ofera? Relatiile se construiesc in timp..lucrurile se leaga sau nu, n-ai cum sa stii  din doua intalniri
Deschide-ti mintea si invata sa traiesti clipa, nu te mai poticni in supozitii si prejudecati.

Edited by Loewe35, 29 September 2016 - 23:02.


#164
LouisCyphre

LouisCyphre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,965
  • Înscris: 24.01.2012
Dacă ţi-a pus mâna pe plă şi după asta a început să fie rece cu tine, s-ar putea să ai pla mică.

#165
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Cand faci turul Buc. vezi sa fie mic,asa ca de o Comuna,sat.Si vezi ca ,cam in 15 min. iti dai seama cum sta treaba.Pat sau turul Buc.

#166
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008

View PostV_i_c_t_o_r, on 29 septembrie 2016 - 20:26, said:

Da, acceptă. Beți ceva apoi o duci la cuibul tău unde faceți un sex sălbatic.
unde, la camin?

#167
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010
La cămin, la un prieten, la un hotel, în parc, în boscheți.

#168
TURN2U

TURN2U

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 23.09.2016

View Postlesfleursdumal, on 29 septembrie 2016 - 10:41, said:

esti virgin sau ce ?
te pipaie la prima intalnire... eu as fi scuipat-o intre ochi.. nu conta cine e, cum arata. se vede ca nu ai experienta, !


Posted Image   asa , asa ...explica-i tu ca  ea  trebuia mai intai sa-i ceara mana la mami si la tati si abia dup'aia , in noaptea nuntii  ,avea liber la pipait Posted Image

Edited by TURN2U, 30 September 2016 - 16:02.


#169
irimiaciprian1

irimiaciprian1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,977
  • Înscris: 22.10.2012
Dao dracului e plina lumea de femei ok.

#170
crisbud

crisbud

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,242
  • Înscris: 07.12.2011

View PostRubaher, on 29 septembrie 2016 - 10:15, said:

Am iesit acum vreo cateva zile cu o tipa cu care nu m-am mai vazut de vreo 11 ani.. eram amici in copilarie.
Surprinzator ne-am inteles foarte bine... eu ma gandeam ca o sa stam vreo ora.. doua.. am stat vreo 5(ne-am amanat si eu si ea diferite chestii ca sa mai stam). Ne-am tinut de mana, am stat cu bratul pe umarul ei.

In fine.. a doua oara cand am iesit(noaptea).. a avut o atitudine si mai deschisa. Gen ne-am imbratisat de multe ori, i-am pus mainile pe sani, fund.. iar tipa radea, imi incuraja comportamentul.. nu era respingatoare gen ,,oau, nu e ok, opreste-te". Am vorbit aproape continuu, ne-am simtit bine. La sfarsit, cand am dus-o acasa cu masina chiar m-a pipait vreo cateva momente la p***. Ne-am sarutat.

Noi urmeaza sa mergem la aceeasi facultate din Bucuresti. Problema este ca la vreo doua zile dupa ce am iesit cu ea, tipa s-a racit si mi-a zis ca nu vrea o relatie acum, ca nu vrea sa fim decat amici. Eram ceva de genul ,,wtf?".Posted Image
N-am mai vorbit apoi vreo alte cateva zile.. ii dadeam un mesaj, imi raspundea dupa vreo 4-5 ore, asa ca am inceput sa fac si eu la fel.

Am aflat intre timp ca tipa si-a luat chirie cu ,,fostul" prieten(care imi e inferior cam din toate punctele de vedere) inainte de a iesi cu mine iar cand am iesit mi-a zis ca e singura(deci m-a mintit).
Acum dupa ce s-a mutat cu ala(a plecat mai repede decat mine la Bucuresti) a inceput iar sa imi dea mesaje. Si na, fiind ofticat ca m-am indragostit ca prostul de ea ii cam raspund in 2 peri, scurt si rece iar ea continua totusi sa imi dea mesaje(ce mai fac? cand vin?).

Problema e ca imi place tare mult fata asta si chiar nu suport ideea de a iesi cu ea ca amic sau ma rog de a fi doar amici. Ce dracu pot sa fac?
Mai am si alte oferte(unele tipe arata chiar mai bine decat ea) insa mi s-a pus pata pe tipa asta - parca nu m-am simtit niciodata asa de compatibil cu cineva.  Posted Image

Ai ratat în fața porții goale!
Next!
Sau plângi că fraierul în vestiar.
Ce mesaje?!
Ea știe ce vrea!

Tu știi ce vrei?
Vrei relație ca în clasa 1! Cu parcuri si MC... Clar

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate