Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Nu o inteleg pe tipa asta

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#1
Rubaher

Rubaher

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.09.2016
Am iesit acum vreo cateva zile cu o tipa cu care nu m-am mai vazut de vreo 11 ani.. eram amici in copilarie.
Surprinzator ne-am inteles foarte bine... eu ma gandeam ca o sa stam vreo ora.. doua.. am stat vreo 5(ne-am amanat si eu si ea diferite chestii ca sa mai stam). Ne-am tinut de mana, am stat cu bratul pe umarul ei.

In fine.. a doua oara cand am iesit(noaptea).. a avut o atitudine si mai deschisa. Gen ne-am imbratisat de multe ori, i-am pus mainile pe sani, fund.. iar tipa radea, imi incuraja comportamentul.. nu era respingatoare gen ,,oau, nu e ok, opreste-te". Am vorbit aproape continuu, ne-am simtit bine. La sfarsit, cand am dus-o acasa cu masina chiar m-a pipait vreo cateva momente la p***. Ne-am sarutat.

Noi urmeaza sa mergem la aceeasi facultate din Bucuresti. Problema este ca la vreo doua zile dupa ce am iesit cu ea, tipa s-a racit si mi-a zis ca nu vrea o relatie acum, ca nu vrea sa fim decat amici. Eram ceva de genul ,,wtf?".Posted Image
N-am mai vorbit apoi vreo alte cateva zile.. ii dadeam un mesaj, imi raspundea dupa vreo 4-5 ore, asa ca am inceput sa fac si eu la fel.

Am aflat intre timp ca tipa si-a luat chirie cu ,,fostul" prieten(care imi e inferior cam din toate punctele de vedere) inainte de a iesi cu mine iar cand am iesit mi-a zis ca e singura(deci m-a mintit).
Acum dupa ce s-a mutat cu ala(a plecat mai repede decat mine la Bucuresti) a inceput iar sa imi dea mesaje. Si na, fiind ofticat ca m-am indragostit ca prostul de ea ii cam raspund in 2 peri, scurt si rece iar ea continua totusi sa imi dea mesaje(ce mai fac? cand vin?).

Problema e ca imi place tare mult fata asta si chiar nu suport ideea de a iesi cu ea ca amic sau ma rog de a fi doar amici. Ce dracu pot sa fac?
Mai am si alte oferte(unele tipe arata chiar mai bine decat ea) insa mi s-a pus pata pe tipa asta - parca nu m-am simtit niciodata asa de compatibil cu cineva.  Posted Image

Edited by Rubaher, 29 September 2016 - 10:25.


#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Ai ratat șansa. Mâna pe mãciucã a fost un apropo. Nu te-ai prins. Voia meci cu tine. Tu nu te-ai prins si ea a luat asta drept un refuz.

#3
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Da, oferta zboara, sau merele neculese putrezesc.

#4
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Data viitoare cand cineva iti pune mana pe pulla si te lasa sa ii pui mana pe pixda, nu mai sta ca momaia. Aia e, te-ai amorezat asa tare pentru ca ai realizat ca ai pierdut-o ca nu ai sexat-o la timp.

#5
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010
Eu cred că ar trebui să îi dai întâlnire și să marchezi. După aia mai vezi tu.

#6
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Ea vrea sa se reguleze. Tu vrei relatie.

#7
XORIAN_L

XORIAN_L

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,200
  • Înscris: 01.10.2009
Nu are de gand sa renunte la fostul. Doar ca ii place sa stea de vorba si sa se pipaie si cu altii.
Vezi-ti de treaba! Tipa asta nu-i ce-ti trebuie.

#8
Rubaher

Rubaher

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.09.2016
Bine, tipa imi da totusi in continuare mesaje.

#9
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,539
  • Înscris: 04.01.2006
Daca vrei sa nu-ti mananci nervii, IGNORE total.
Te cauta tocmai pentru ca ii raspunzi rece si in doi peri. Daca ii raspunzi "cum vrea", n-o sa te mai bage in seama.
Du-te-ncolo, vino-ncoace, lasa-ma si nu-mi da pace. Maximul ce-l poti obtine e o zguduiala, doua, trei, daca stii sa te joci cu ea. Nu merita efortul, mai ales ca te indragostesti cam repede.

#10
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Te-a probat, te-a luat de guster si... gata. Ce-i asa de greu de inteles?? Femeile au doctorat in asa ceva... cu scopul de a pune mana pe cel mai tare cal de rasa care asteapta la standuri.

Cati bani are ala cu care sta, de zici ca-i mai guster decat tine? Daca ala ii plateste chiria si toate alea si sta moka cu el, cum vrei sa iasa cu tine?

Edited by rosix, 29 September 2016 - 10:35.


#11
Rubaher

Rubaher

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.09.2016

 V_i_c_t_o_r, on 29 septembrie 2016 - 10:24, said:

Eu cred că ar trebui să îi dai întâlnire și să marchezi. După aia mai vezi tu.
Faza e ca nu vreau doar sa i-o trag si gata. Posted Image

#12
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006

Rubaher

Sincer, imi pare rau. Dar Serafim606 are dreptate.. Pe tipa o manca extrem de rau si vroia ATUNCI. De aia ti-a pus mana ..

Cum tu nu ai percutat, a gasit pe altcineva.. Si gata..SFARSIT.


E al dracului de usor de spus "uit-o"

Dar mai bine un raspuns si un sfat corect, de oameni trecuti prin viata, decat o minciuna, ca la vara o sa fie cald..

Ca sa iti fie mai usor, intreaba-i pe amicii daca nu au ratat si ei..

Si o vezi ca fiecare la un anumit moment nu a inteles situatia..A, ca macar unul va zice "de la muste in sus"..Mda, lauda de sine..

Si da, si eu am ratat..Ma rog, nu mi-a pus chiar mana, dar...

Barbati se impart in cei care au facut-o si cei care nu recunosc...

Lasa, o sa mai ai ocazii.

Chiar, ca sa iti fie mai usor. Daca tipa dupa primul esec te-a parasit, poate ca e mai bine ca nu te-ai legat la cap cu ea.

Pt ca legat ai fi suferit mai mult cand chiar ai fi avut nevoie de ajutorul ei..Asa, "ce ai avut si ce ai pierdut" .


Later edit

Hai sa iti zgudui visele. Welcome to the Real World  Exista femei bune doar pt sex. Asta e una dintre ele.

Sa fiu un tip rau si sa te intreb in cate ai terminat? Nu, banuiesc raspunsul. Asa ca pe asta nu o mai cauti. Daca te cauta ea, stabiliesti urgent o intalnire, de fapt locul de unde plecati spre patul tau..Nu, adio.

Ma rog, esti elegant, nu incepi direct "bine ai venit, hai la mine sa ne f.." Mai bine vai ce dor mi-a fost, m-am gandit la tine, poftim un buchet de trandafiri..Pot sa culeg o roza din aia a ta, hi, hi..?

Da, inceputul e greu..Pana cand realizezi ca si ele vor la fel de mult ca si tine..

Dar nu vor sa para curve, desi sunt....

Si da, sunt si femei de relatie, etc.. Dar asta sigur nu e. Asa ca trateaza-o ca atare. SEX si atat.

BAFTA Si sa te intorci cu genunchi facuti varza..69


Edited by Prien, 29 September 2016 - 10:49.


#13
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,539
  • Înscris: 04.01.2006
Ale tineretii valuri ... nu se poate ce vrei tu.

#14
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014

 Rubaher, on 29 septembrie 2016 - 10:30, said:

Bine, tipa imi da totusi in continuare mesaje.

Pariu ca dupa ce o arzi si se vede cu plinul facut nu o sa-ti mai dea mesaje :lol:?

#15
Rubaher

Rubaher

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.09.2016
Cum sa ma port cu ea cand ne vom intalni la facultate?

Edited by Rubaher, 29 September 2016 - 10:41.


#16
lesfleursdumal

lesfleursdumal

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.09.2016
esti virgin sau ce ?
vrei relatii cu curve ? te pipaie la prima intalnire... eu as fi scuipat-o intre ochi.. nu conta cine e, cum arata. se vede ca nu ai experienta, parasute d-astea gaseste cata frunza si iarba... el vrea relatie, omg!

#17
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Ce conteaza ca e parasuta? O ardea si aia e. Oricum iesea mai castigat la faza aia. Asa a ramas cu cucu in mana :lol:.

#18
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu vreau să fiu pesimist şi să spun că a rămas dezamăgită în urma pipăitului, dar din respect pentru tine n-a vrut să o arate...
Nu neapărat ai tu o problemă, dar poate că altele sunt preferinţele ei în materie de dimensiuni.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate