Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Intermot 2016 si EICMA 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Nu stiu daca am postat unde trebuie, poate mergea la sectiunea "calatorii" , dar tinand cont de faptul ca se refera la doua expozitii moto, am postat aici. Deci:
Anul acesta sunt doua mari expozitii moto: Intermot la Koln si Eicma la Milano. Deoarece imi place foarte mult sa merg la expozitii moto (am mai fost in anii trecuti la aceste expozitii) voi merge si anul acesta. Cu ceva "sacrificii financiare" deja am cumparat bilete de avion si cazare pentru Koln in perioada 6-9 octombrie, si bilete de avion si cazare pentru Milano perioada 10-13 noiembrie.
Vreau sa stiu daca mai merge cineva in perioada asta. Am vazut Intermot 2014 si Eicma 2014, 2015. Va spun ca merita. Intermot este fantastic. Eicma este un pic sub Intermot  dar nu cu mult si merita vazuta 100%. Practic sunt cele mai mari expozitii moto din Europa. Cine mai e amator de expozitii moto?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate