Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Problema la instalarea aplicatiilor Allview X2 Soul Lite

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
benyi015

benyi015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.09.2016
Salut, astazi mi-a venit comanda la telefonul Allview X2 Soul Lite (de pe eMAG) si nu merge sa instalez aplicatii de pe Google Play Store(v5.5.12), se blocheaza la descarcare, nu imi da erori, nimic, pur si simplu nu incepe descarcarea . Am incercat sa sterg cache la Google Play Store, cum spun unele fix-uri pe internet, dar nimic.
As vrea ajutor, ar fi pacat sa returnez telefonul, deoarece imi plac designul si performantele telefonului.

#2
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,870
  • Înscris: 03.02.2005
Avand in vedere ca-n titlu specifici o problema legata de modelul Allview X2 Soul Lite, ai topic dedicat acestui model: Allview X2 Soul Lite
Pentru pastrarea ordinii in discutii continua dezbaterea problemei acolo.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate