Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

Nu pot sa fac update la Windows 7

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
granny

granny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.04.2005
HELLO,
am avut aceeasi problema: dupa reinstalare win 7 (64biti) nu puteam face update. am incercat diverse solutii propuse pe arie si cel mai simplu, cu cea mai putina bataie de cap e wsus offline. e usor de folosit, dureaza intr-adevar ceva( cam 6-7 ore) dar....sunt un om fericit:)

#38
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,316
  • Înscris: 31.08.2006

View Postgranny, on 07 octombrie 2016 - 19:49, said:

HELLO,
am avut aceeasi problema: dupa reinstalare win 7 (64biti) nu puteam face update. am incercat diverse solutii propuse pe arie si cel mai simplu, cu cea mai putina bataie de cap e wsus offline. e usor de folosit, dureaza intr-adevar ceva( cam 6-7 ore) dar....sunt un om fericit:)

    Confirm chestia cu wsus offline. A incercat un amic care are Win 7 enspe solutii . Pana la urma, rezolvarea a fost cu WSUS Offline Update  . Dupa ce instaleaza update-urile lipsa (dureaza mai mult sau mai putin de la caz la caz) pe urma se rezolva si problema de update de la Windows 7. Totul e perfect acum. Nu va mai pierdeti timpul si va faceti nervi cu fel si fel de solutii-minune. WSUS Offline Update e rezolvarea cea mai simpla.

#39
MatusaTamara

MatusaTamara

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 09.01.2016
Se pare ca acum merge.
Pur si simplu, am incercat azi si s-au instalat normal toate update-urile la zi.
Incercati si voi.

#40
bc74abs

bc74abs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 08.01.2011

View Postgranny, on 07 octombrie 2016 - 19:49, said:

HELLO,
am avut aceeasi problema: dupa reinstalare win 7 (64biti) nu puteam face update. am incercat diverse solutii propuse pe arie si cel mai simplu, cu cea mai putina bataie de cap e wsus offline. e usor de folosit, dureaza intr-adevar ceva( cam 6-7 ore) dar....sunt un om fericit:)
Multam fain. Esti MARE !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate