Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Problema ghid TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Alex522

Alex522

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 18.06.2015
Se incarca doar urmatoarele 24 de ore din ghidul tv , iar cand trec de acest prag mediaboxul hd dvr se blocheaza si pe ecran ramane '' se incarca informatia '' , am asteptat cateva minute , dar nimic.
Pot sa fac ceva sa incarce mai multe zile ?

Attached Files



#2
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014
Poate doar 24 ore de EPG oferă furnizorul de servicii...

#3
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010

View PostAlex522, on 23 septembrie 2016 - 20:34, said:

Se incarca doar urmatoarele 24 de ore din ghidul tv , iar cand trec de acest prag mediaboxul hd dvr se blocheaza si pe ecran ramane '' se incarca informatia '' , am asteptat cateva minute , dar nimic.
Pot sa fac ceva sa incarce mai multe zile ?
Nu mai bine iti iei o revista de specialitate cu programul pe 1 saptamana/ 2 saptamani la toate televiziunile? De unde atata EPG pentru 72 de ore?!

#4
Alex522

Alex522

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 18.06.2015

View Postdincadan78, on 23 septembrie 2016 - 20:54, said:

Nu mai bine iti iei o revista de specialitate cu programul pe 1 saptamana/ 2 saptamani la toate televiziunile? De unde atata EPG pentru 72 de ore?!
La fel de bine il gasesc online pe o saptamana , nu e problema dar am presupus ca - daca am un dvr ce are memorie de 60 de ore nu e o problema o informatie de cativa mega
                                                                                                                     - daca exista butonul pt 'ziua urmatoare' in mod normal ar fi si o informatie in ziua urmatoare

Edited by Alex522, 23 September 2016 - 21:19.


#5
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,781
  • Înscris: 06.12.2006
Ghidul TV  e pentru o săptămână.
Probabil ai tu o problemă la DVR. Dă-i un restart

View Post0x0c, on 23 septembrie 2016 - 20:50, said:

Poate doar 24 ore de EPG oferă furnizorul de servicii...

Daca tot nu ai UPC nu mai bine ii lași pe cei care ai servicii de la UPC să-și dea cu părerea. Poate știu mai bine ca tine... ma gândesc...

Edited by tdan08, 23 September 2016 - 22:53.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate