Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

tripan + argon

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
aazz

aazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 13.02.2012
adica vrei cenzura?

View Postmaxtron_69, on 23 septembrie 2016 - 11:00, said:

Conteaza si tripanul si argonul, si calitatea executiei, profilelor, montarii etc


Se pierd in cativa ani si? Exista o supapa pe fiecare geam si se reumple din ce stiu eu


Esti moderator, editeaza direct in posturile astea de 2 cuvinte fara nici o argumentatie si scrie ceva de genul "rugam postati opinii argumentate, sau deloc". E timpul sa mai terminam cu posturile fara valoare de la unii care efectiv posteaza in toate topicele si numai prostii, ironii etc


Nu am vazut pana acum geam termopan dublu sau tripul cu virmei, gandaci, mucegai si o groaza de probleme de igienizare. Nici macar cu una din aceste probleme.

Nu favorizeaza mucegaiul, exista si ventilatie la termopan.

te invit sa ei o carpa si sa stergi o garnitura si el vrea 3 garnituri! te invit sa vezi imbinarile interioare din plastic!

#20
Dorel-Mesterel

Dorel-Mesterel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 24.11.2015

View Postmsn2, on 23 septembrie 2016 - 15:45, said:


un moderator sa stearga prostiile scrise de unii mai sus, nu mai e nevoie sa le spun care posturi...



De ce sa stergem,  aceleasi "prostii" le aud beneficiarii si de la majoritatea termopanistilor,  de la vecini,  rude,  colegi.

Pana la urma trebuie sa discernem,  sa ne informam si sa alegem in a caror opinii si sfaturi ne punem increderea.

O intrebare simpla este,  cu ce se ocupa sfatuitorii? In afara de faptul ca se plictisesc si cineva ii crede competenti .

View Postaazz, on 23 septembrie 2016 - 17:39, said:

adica vrei cenzura?


te invit sa ei o carpa si sa stergi o garnitura si el vrea 3 garnituri! te invit sa vezi imbinarile interioare din plastic!

Eu te invit sa dai sfaturi despre unghii incarnate,  dar daca tii neaparat, poti elucubra in continuare.

#21
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004

View Postmaxtron_69, on 23 septembrie 2016 - 11:00, said:

Esti moderator, editeaza direct in posturile astea de 2 cuvinte fara nici o argumentatie si scrie ceva de genul "rugam postati opinii argumentate, sau deloc". E timpul sa mai terminam cu posturile fara valoare de la unii care efectiv posteaza in toate topicele si numai prostii, ironii etc
........


este un forum liber iar opiniile pot fi si gresite...

Edited by conu71, 24 September 2016 - 09:44.


#22
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,791
  • Înscris: 03.02.2007

View Postaazz, on 23 septembrie 2016 - 08:43, said:

Serios, eu imi argumentez pe experienta cu geamuri termopan dublu cu 2-3 camere care se umplu de viermi, gandaci, mucegai si o groaza de probleme de igienizare si nu se simte la Q, nu merita ori simplu dublu sau 3 cam tot aia e la Q dar te dispera la intretinere/folosire cele cu 2-3--5 camere/geamuri=nebunie

plus favorizeaza mucegaiul in camera de la ermetizare+impiedica ventilatia=mai multa duhoare

View Postaazz, on 23 septembrie 2016 - 13:26, said:

un geam care sa conteze la transfer ar fi un geam din plastic la int. lipit de unul de sticla la ext. arunci cu banii pe 5 camere!

si 3 garnituri, sticle ! se intretine foarte greu!

Man, no offence, dacă ești paralel cu subiectul, mai bine economisești timpul pierdut pe aici cu activități mai productive

Edited by Digix, 24 September 2016 - 12:12.


#23
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004
topic inchis

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate