Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Achizitie consola

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#37
BRiaN87

BRiaN87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 27.08.2010

View PostHider141, on 30 septembrie 2016 - 10:42, said:

Da, e foarte ok. Cumpar-o cat e calda oferta!

Am citit ca al doilea controller nu este acelasi model ca cel cate vine in pachet cu PS4 slim, sunt diferente mari intre cele 2?

#38
nolf2

nolf2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 23.11.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Pv4no_R3DOg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by cristip20, 02 October 2016 - 08:09.


#39
BRiaN87

BRiaN87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 27.08.2010
Achizitionat Posted Image

PS4 Slim 500 GB + DriveClub

[ http://i64.tinypic.com/2dk0egj.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by BRiaN87, 02 October 2016 - 22:06.


#40
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Felicitari! Sa-l folosesti sanatos!

#41
BRiaN87

BRiaN87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 27.08.2010

View PostHider141, on 03 octombrie 2016 - 07:29, said:

Felicitari! Sa-l folosesti sanatos!

Multumesc Hider141 la fel si tu (ai PS4 de putin timp) :)

Va multumesc tuturor pentru sfaturi si recomandari ;)

Edited by BRiaN87, 03 October 2016 - 10:24.


#42
alexxx02

alexxx02

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.10.2016
Salut. Felicitari ptr achizite. Sa-l stapanesti sanatos si sa te joci cu placere.
Am o intrebare daca ma poti lamuri. Am tot citit pe net pareri pro si contra despre acest ps4 slim. Acum ca l-ai achizitionat si in conditiile in care ai avut timp sa-l utilizezi, ce parere ai de el? Se supraincalzeste asa cum scrie pe net?
Multumesc anticipat.

#43
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View PostBRiaN87, on 03 octombrie 2016 - 10:23, said:

Multumesc Hider141 la fel si tu (ai PS4 de putin timp) Posted Image
Mersi si eu.
Apropo, azi mi-am adaugat si Uncharted 4 la colectie, fiindca era cu 160 de lei la Altex/Media Galaxy. Urmatorul pe lista e The Last of Us remastered, dar poate astept BF sa vad ce reduceri prind.

View Postalexxx02, on 04 octombrie 2016 - 20:30, said:

Am o intrebare daca ma poti lamuri. Am tot citit pe net pareri pro si contra despre acest ps4 slim. Acum ca l-ai achizitionat si in conditiile in care ai avut timp sa-l utilizezi, ce parere ai de el? Se supraincalzeste asa cum scrie pe net?
Asa cum scriu cei de la gamespot sau eurogamer, stirea ar trebui sa fie pe toate site-urile daca ar fi o problema reala cu modelul retail. Ori "sursa" citata de site-ul ala necunoscut "ThisGenGaming" e o facatura, ori persoana in cauza a pus mana pe un model de test, nu pe varianta finala de PS4 Slim.
Pentru cine are PS4 Slim si Uncharted 4 sau alt joc solicitant e usor de verificat daca intr-adevar se incinge asa de tare incat miroase a ars sau e doar o minciuna.

Edited by Hider141, 04 October 2016 - 21:15.


#44
alexxx02

alexxx02

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.10.2016
Sa inteleg ca acest PS4 Slim e o consola destul de reusita si ca esti multumit de ea? Iar incalzirea m-am gandit si eu ca poate sa fie o minciuna sau doar parerea unor hateri (stii si tu, fani xbox sau pc). De asta am si ales sa te intreb pe tine, care ai folosit aceasta consola si stii exact despre ce vorbesti. Sincer sa fiu vreau si eu sa o achizitionez pe cea cu fifa17 si un joystick suplimentara si comentariile m-au pus pe ganduri. Intre timp am citit si despre ps4 normal ca ar avea cva probleme cu aceasta incalzire.

#45
alexxx02

alexxx02

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.10.2016
Scuze. Credeam ca a raspuns BRiaN87 :). M-am grabit. My mistake :D. Oricum, multumesc de informatii. Tocmai de asta l-am intrebat pe el, pentru ca acum poate verifica consola

View PostHider141, on 04 octombrie 2016 - 21:13, said:


Mersi si eu.
Apropo, azi mi-am adaugat si Uncharted 4 la colectie, fiindca era cu 160 de lei la Altex/Media Galaxy. Urmatorul pe lista e The Last of Us remastered, dar poate astept BF sa vad ce reduceri prind.


Asa cum scriu cei de la gamespot sau eurogamer, stirea ar trebui sa fie pe toate site-urile daca ar fi o problema reala cu modelul retail. Ori "sursa" citata de site-ul ala necunoscut "ThisGenGaming" e o facatura, ori persoana in cauza a pus mana pe un model de test, nu pe varianta finala de PS4 Slim.
Pentru cine are PS4 Slim si Uncharted 4 sau alt joc solicitant e usor de verificat daca intr-adevar se incinge asa de tare incat miroase a ars sau e doar o minciuna.


#46
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
@Hider141: The Last of Us Remastered e digital pe store la 67 lei. Asta e cea mai buna oferta.

#47
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
@Paranoir: mersi de pont!

#48
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
N-ai pentru ce. Eu prefer jocurile in format fizic, mai ales ca downloadul dureaza ceva. Dar am multe jocuri digitale pentru ca au fost oferte bune.
The Last of us il am tot digital, luat acum vreun an si ceva. Unul din cele mai bune jocuri jucate vreodata de mine.

#49
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Din pacate nu am reusit sa trec ieri pe la banca sa-mi alimentez contul si nu am prins reducerea.
Dar oricum il voi lua pana la sfarsitul anului, dupa ce termin de jucat ce am deja.

Edited by Hider141, 06 October 2016 - 09:10.


#50
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
La anii pe care ii aveti, inca va mai jucati? Nu mai sunteti copii! TREZIREA!

#51
euxirius

euxirius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 15.08.2007
Si din cauza asta nu poti dormi noaptea. Asa e? Daca nu ai ceva de zis legat de subiect, vezi-ti de treaba ta.

#52
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Cand esti cocalar, crezi cu sfintenie in clisee.
Ca asa ai auzit pe la parinti, jocurile sunt doar pentru copii. Daca ai fi cumparat vreodata un joc ai fi observat ca scrie cerinta de varsta pe coperta acestuia. Asa ca fapt divers.

#53
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
N-ai decat sa pierzi vremea

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HJ4U_g0U0yE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View PostParanoir, on 20 februarie 2017 - 10:45, said:

Cand esti cocalar, crezi cu sfintenie in clisee.
Ca asa ai auzit pe la parinti, jocurile sunt doar pentru copii. Daca ai fi cumparat vreodata un joc ai fi observat ca scrie cerinta de varsta pe coperta acestuia. Asa ca fapt divers.
una este sa ai 18 ani, si alta este sa ai 40 de ani jucandu-te non-stop

#54
euxirius

euxirius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 15.08.2007
Cred ca in curand o sa iei avertisment.  Iti cam dai cu parerea ce nu trebuie, unde nu trebuie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate